Patryk Krupiński pancerka +figurki

czyli Twoje dokonania na pwm.org.pl

Patryk Krupiński pancerka +figurki

Postprzez Patryk » sobota, 3 listopada 2012, 14:57

Jakoś wcześniej nie miałem kiedy założyć forumowego portfolio. W sumie wszystkich prac nie obfotografowałem ,ale i tak sporo wyszło. Jak większość zaczynałem od sklejania samolotów za 10 zł kupionych w kioskach ,marketach itp. Kiedy kupiłem sobie pierwszy czołg to już wiedziałem ,że to jest to. Była to merkava academy ehh jaki to był czad na tamte czasy. ;o) Potem zapisałem się na zajęcia do modelarni i spędziłem tam kilka fajnych lat. Nauczyłem się tam malować aero stary niezniszczalny rusek. Malowanie humbrolami i washe z atramentów to były czasy. Teraz kto nie ma chemi AK to jest wyśmiewany ,a dzieci nie chcą się z nim bawić i wytykają palcami. :P
Nie wszystkie modele były prezentowane na forum ,ale fajnie jest zebrać całość w jednym miejscu.
Dobra to zacznijmy od początków.
Jednym z pierwszych modeli była właśnie wspomniana merkava. Malowana pędzlem ,ale pierwszy raz model został przybrudzony pastelami.
Obrazek
Big Foot academy 1/35. Jeden z pierwszych modeli malowanych aerografem. Byłem starsznie zadowolony z tego kamo.
Obrazek
Stug III B Tamiya. Prosto z pudła + żywiczne klamoty.
Obrazek
Diorama ze schwimmwagenem. Woda z żywicy ,lód z soli. Pierwsza poważniejsza diorama .
Obrazek
Po drodze przypadkowo popełniłem motor 1/12 ,ale co to za model nie mam pojęcia.
Obrazek
Obrazek
Figurka 1/16 z miniartu. Rownież pierwsza duża figurka i od tego czasu zacząłem próbować malowania figurek.
Obrazek
Opel z piecem na wyngiel. Zdjęcia robione niedawno.
Obrazek
Obrazek
Schwimmwagen 1/16 Eduarda kawał modelu ,ale bardzo słaby detal. Nie został dokończony.
Obrazek
Obrazek
Kolejny Stug III B z kompletnym wnętrzem CMK ,blachami i friulami. Dostałem za niego nagrodę na Moson w juniorach. ;o)
Obrazek
Obrazek
Char B1 bis jeden z najlepszych modeli jakie miałem okazje sklejać. Do tego zestaw blach Lion roar.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Sherman Dragona robiony na podstawie znanego i lubianego zdjęcia.
Obrazek
Kolejny Sherman M4A1 tasca.
Obrazek
Pocycek Spawacza
Obrazek
Kolejny Pocycek
Obrazek
Obrazek
Jedna z fajniejszych figurek jakie były dawniej na rynku.
Obrazek
Org Szaman
Obrazek
Schwimmwagen Tamiya+Aber+ Hussar i figurka Bravo.
Obrazek
Renault Ft 17 jak większość fajnych projektów odłożony na "chwilę"
Obrazek
Pocycek Niemca z I wojny.
Obrazek
Staghound MK.III Bronco malowany w styly CM.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pz.II Tasca 1/24. Trochę egzotyczna skala jak na pancerkę ,ale bardzo przyjemnie się składał jak to tasca.
Obrazek
W ramach grupowego projektu zaczęty StuG III G. Dragon z aberami masą żywicy friulami. Chyba najpoważniejszy projekt termin zakończenia projektu nie znany. :roll:
Obrazek
Obrazek
Zjarany Hetzer robiony w ramach konkursu na forum. Docelowo ma trafić na dioramę.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Sherman Zemsta II. Wypust Dragona + traki AFV i lufa RB.
Obrazek
Pirat 54mm.
Obrazek
Ostatni większy projekt to Toyota pick up 1/35 Meng w stylu "pimp my ride Libya edyszyn". Autko przerobione przez rebeliantów na własne potrzeby. ;o)
Model trafił na małą dioramę. Scenka z Libi.
Obrazek
Obrazek
Viking 75mm. Malowany akrylami jedynie twarz delikatnie cieniowana olejami. Jakoś nie mogę się przekonać do tych cukierkowych różowych mordek.
Obrazek
Obrazek
CDN...
Obrazek
KLIKNIJ
Patryk Krupiński
Avatar użytkownika
Patryk
 
Posty: 1049
Dołączył(a): sobota, 13 października 2007, 19:19
Lokalizacja: Lublin

Reklama

Powrót do Portfolio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości