Auto laweta - Ford F150 S

Budujesz model, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Auto laweta - Ford F150 S

Postprzez fliper_nx » piątek, 21 marca 2008, 02:48

Oto mój kolejny długoterminowy projekt, auto laweta hydrauliczna [samo rozładunkowa [?]] na ... nadwoziu forda F150, z podwozia mało co zostało, poza tym jest to model firmy AMT w wersji najprostszej. Czyli podwozie do nadwozia skręcane śrubkami, kilka elementów tworzących całość.
Po złożeniu modelu na sucho stwierdziłem że to jest za proste... Wystarczy go pomalować ale nie o to chodzi w sklejaniu samochodów...
Skąd pomysł.... Otóż pewnego pięknego, słonecznego dnia holowaliśmy złom po Hondzie CRX za pomocą auto lawety Mercedes Atego. Padła myśl aby stworzyć podobny model w skali 1:24. Wybór szybko padł na Foda.
Oto kilka zdjęć:

Ogólny zarys konstrukcji:
Obrazek
Obrazek

Reszta:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
fliper_nx
 
Posty: 194
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 22:52
Lokalizacja: wroclaw.pl

Reklama

Re: Auto laweta - Ford F150 S

Postprzez frugoman » piątek, 21 marca 2008, 08:55

Pomysł fajny, chętnie popatrze na realizację. Ten F-150 to Die-Cast?
Avatar użytkownika
frugoman
 
Posty: 233
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2007, 10:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: Auto laweta - Ford F150 S

Postprzez fliper_nx » piątek, 21 marca 2008, 11:36

Nie, jest to model dla początkujących chcoaż zależy z ktorej strony na to spojrzeć :). Wersja zestawu to Snap Fast Plus.

Wygląda to mniej więcej tak:
http://www.toys-n-cars.com/images/97fordf150amt.JPG
"I gotta thank the Lord !!" :)
"Gdy Subaru slajdem tnie dzika chuć ogarnia mnie, a gdy Misiek zatnie bok orgazm jest o krok" :D
Avatar użytkownika
fliper_nx
 
Posty: 194
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 22:52
Lokalizacja: wroclaw.pl

Re: Auto laweta - Ford F150 S

Postprzez Enkei 8 » piątek, 21 marca 2008, 11:50

Fliper jak zwykle. Mnóstwo projektów zaczętych i zero skończonych :mrgreen: Zrób chociaż tego F150 do końca 8-) Powodzenia i pozdrawiam
Enkei 8
 


Powrót do Pojazdy cywilne - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 123 gości