Lancia 037 Rally "Jolly Club" Hasegawa

Budujesz model, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Lancia 037 Rally "Jolly Club" Hasegawa

Postprzez Brat_R » poniedziałek, 21 kwietnia 2008, 02:45

Model, Który jest już skończony lecz z marnym skutkiem (dopiero startuję w temacie modelarstwa). Zobaczcie, oceńcie.
Parę modyfikacji w silniku.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano niedziela, 27 kwietnia 2008, 23:05 przez Brat_R, łącznie edytowano 7 razy
Brat_R
 

Reklama

Re: Lancia 037 Rally "Jolly Club" Hasegawa

Postprzez TomekWnęk » poniedziałek, 21 kwietnia 2008, 10:17

Po pierwsze za duże zdjęcia, forum automatycznie zmniejsza szerokość do 800pix ale dzieje się to kosztem jakości. Zmniejsz fotki do regulaminowych 800pix na szerokość.
Co do modelu to na pierwszy rzut oka widać że nie obrobiłeś elementów przed malowaniem, widać ślady łączenia form.

Ale za avatara masz dużego plusa u mnie ;o)
'Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy.'
Avatar użytkownika
TomekWnęk
 
Posty: 1716
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 14:00
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Lancia 037 Rally "Jolly Club" Hasegawa

Postprzez wuen » poniedziałek, 21 kwietnia 2008, 11:17

"podpis" pod postem sugeruje, że używasz sprayu - ale na zdjęciach widać pociągnięcia pędzlem (w wielu miejscach zbyt dużo farby - np. imitacja opasek zaciskowych).
Tak jak napisał Tomek - przy tak dużych zdjęciach i tak dużych powiększeniach niedociągnięcia rażą...
człowiek bez pasji to producent g...
Avatar użytkownika
wuen
 
Posty: 2400
Dołączył(a): sobota, 20 października 2007, 08:44
Lokalizacja: okolice Halinowa ok. 25 km od Wawy

Re: Lancia 037 Rally "Jolly Club" Hasegawa

Postprzez Brat_R » poniedziałek, 21 kwietnia 2008, 16:39

Zgadzam się z krytyką. Pragnę tylko dodać, że ów model powstał zanim zacząłem nabywać jakąkolwiek wiedzę modelarską i tak naprawdę to nie miałem bladego pojęcia jak i co...
Brat_R
 

Re: Lancia 037 Rally "Jolly Club" Hasegawa

Postprzez Brat_R » niedziela, 27 kwietnia 2008, 23:05

Kolejne fotki, tym razem złożonego modelu. Wiele ubytków w kalkach :-/ spowodowanych moim brakiem doświadczenia...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nie ma tragedii ale żebym zadowolony był to też nie powiem...

Sorry za jakość zdjęć ale niestety pogoda płata figle, postaram się za jakiś czas wsadzić lepsze.
Brat_R
 

Re: Lancia 037 Rally "Jolly Club" Hasegawa

Postprzez TomekWnęk » niedziela, 27 kwietnia 2008, 23:20

Brat_R napisał(a):Sorry za jakość zdjęć ale niestety pogoda płata figle, postaram się za jakiś czas wsadzić lepsze.

klik
'Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy.'
Avatar użytkownika
TomekWnęk
 
Posty: 1716
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 14:00
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Lancia 037 Rally "Jolly Club" Hasegawa

Postprzez Brat_R » poniedziałek, 28 kwietnia 2008, 00:50

Rozumiem do czego pijesz ale fotograf ze mnie marny generalnie i muszę trochę popracować na fotkami.
Brat_R
 

Re: Lancia 037 Rally "Jolly Club" Hasegawa

Postprzez TomekWnęk » poniedziałek, 28 kwietnia 2008, 08:56

Brat_R napisał(a):Rozumiem do czego pijesz ale fotograf ze mnie marny generalnie i muszę trochę popracować na fotkami.

Zaznaczyłem Tobie do czego pije :) Popatrz na zdjęcia Michała z tego co wiem wszystkie robione przy sztucznym świetle więc pogoda wpływu tu nie ma, jak widać da się przy świetlówkach.
'Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy.'
Avatar użytkownika
TomekWnęk
 
Posty: 1716
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 14:00
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Lancia 037 Rally "Jolly Club" Hasegawa

Postprzez michal.s » poniedziałek, 28 kwietnia 2008, 13:33

TomekWnęk napisał(a):Popatrz na zdjęcia Michała z tego co wiem wszystkie robione przy sztucznym świetle więc pogoda wpływu tu nie ma, jak widać da się przy świetlówkach.


Tak jest wszystkie przy sztucznym świetle, z dziennego zrezygnowałem już ponad dwa lata temu, sztuczne jest okej tylko trzeba do niego dobrze podejść :)
Pozdrawiam - Michał Słonczyński
Avatar użytkownika
michal.s

Ojciec założyciel
 
Posty: 4506
Dołączył(a): sobota, 15 września 2007, 10:10
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Lancia 037 Rally "Jolly Club" Hasegawa

Postprzez Brat_R » poniedziałek, 28 kwietnia 2008, 16:46

Dobra chłopaki widzę, że nie dacie za wygraną ;o) Popracuję nad jakością zdjęć w wolnej chwili i nie będę się niczym już wykręcał.
Pozdrawiam
Brat_R
 


Powrót do Pojazdy cywilne - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości