Yamaha YZF-R1

Budujesz model, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Yamaha YZF-R1

Postprzez Walercik » niedziela, 11 maja 2008, 14:06

Jako że jakoś ostatnio mam lekką chorobę na motocykle moja Dziewczyna postanowiła wyjeżdżając na 3 dni kupić mi motor do sklejenia. Padło na R1. Zawsze marzyła mi się YZR-M1 ale na początek lepiej coś podobnego. Następną mam w planach M1 2005 Valencia Valentino Rossi z dodatkami od TOP STUDIO i blachami CM. Model seria z pudła bez dodatków wersja kolorystyczna TS-17 tłumik i tylni błotnik w karbon.
Obrazek
Koniec gadania czas na fotki:

na początek szpachla na błotnik przedni i bak zostało przeszlifować i pewnie raz jeszcze szpachlować będę.
Obrazek

opony też musiały przejść mała obróbkę z nadmiaru gumy
Obrazek

powycinałem też wszystkie części z ramek i będę je niedługo malował
Obrazek
Obrazek

Stojak:
Obrazek

Jutro muszę kupić wiertło do tarczy i je poprzewiercać.
Walercik
 

Reklama

Re: Yamaha YZF-R1

Postprzez korop » środa, 21 maja 2008, 18:17

Ja także sklejam motorek (pierwszy w karierze) i z niecierpliwością czekam na relacje.
korop
 

Re: Yamaha YZF-R1

Postprzez Mors » środa, 21 maja 2008, 19:24

No Walercik zasiadam w pierwszym rzędzie:) Ciekawi mnie jak będzie Ci szło:) Motorki to z reguły bardzo wdzięczne modele :) Czekam na dalsze odcinki :)

Pozdrawiam

Mors
Warsztat:
Gundam Unicorn 1:100
Xanavi Nismo Z

"Narzędzia i materiały modelarskie są wszędzie, ale jeszcze nie wiem do czego większość z nich zastosować"
Avatar użytkownika
Mors
 
Posty: 193
Dołączył(a): poniedziałek, 29 października 2007, 20:43
Lokalizacja: Buxted (UK) / Rybnik (PL)


Powrót do Pojazdy cywilne - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości