VW Golf VR6 Fujimi

Budujesz model, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

VW Golf VR6 Fujimi

Postprzez Czyki » poniedziałek, 8 października 2007, 19:51

Początkowo, gdy model trafił dopiero w ręce naszego forumowego kolegi RMK był w opłakanym stanie i wyglądał tak :) :
Obrazek

Gdy Romek zabrał się za model nabrał on blasku (jak na tamte czasy ;o) ):
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Następnie ja kupiłem samochód za śmieszne pieniądze :) Chciałem go poprostu przepolerować i dokończyć ale szpachla na zderzaku popękała i trzeba było robić na nowo ;o) Gulf miał stać na kultowych już C2 i miał zagościć na nim fioletowy lakier - jak na Golfie Negry. Dłuuugo leżał on sobie w szufladzie i czekał aż nadejdzie jego pora. Stwierdziłem, że będzie ciekawiej gdy zrobie z nim coś nowego, no i uciołem dach - uzyskując klimatyzacje :lol:
Obrazek

Coś tam znowu zrobiłem, jeden bok praktycznie skończony, do drobniutkich poprawek i wyrównania górnej linii, narazie drugiej strony nie chce mi się robić. :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Drugi bok NARAZIE wygląda tak, a właściwie to nie wygląda :mrgreen:
Obrazek

Co do wnętrza - będzie dwukolorowe (czarno - beżowe), jakiś flok, pasy, radyjko, gazetka jakaś może :D

PS: Sorry za słabe foty :cry: Już drugi raz to wszystko piszę, bo wcześniej forum mi wylogowało i wszystko wcięło grrrr :evil:
Ostatnio edytowano niedziela, 2 grudnia 2007, 11:47 przez Czyki, łącznie edytowano 1 raz
Czyki
 

Reklama

Re: VW Golf VR6 Fujimi

Postprzez INsejn » wtorek, 9 października 2007, 18:41

Pomysł ciekawy z tą przeróbką na cabrio. Jedynie co mnie zastanawia to czemu nie uciąłeś do końca dachu ? Takie niskoprofilowane BBS`y jakoś mi nigdy nie pasowały do Golfów III i wyżej.
Łukasz
Obrazek
Avatar użytkownika
INsejn
 
Posty: 225
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: VW Golf VR6 Fujimi

Postprzez Czyki » wtorek, 9 października 2007, 18:47

Nie ucinałem dlatego, że przy obróbce modlu mógłbym ułamać te ramki szyb ;o) Na samym końcu pobawie się z piłką (tą w kształcie żyletki) i jakoś będzie :) Co do BBS'ów. Model robie w stylu niemieckim, więc te kultowe felgi jak najbardziej tutaj pasują. Niskoprofilowe opony - taki jest już styl :D Musi być niska , ładnie naciągnięta oponka na felge :P
Czyki
 

Re: VW Golf VR6 Fujimi

Postprzez Czyki » niedziela, 2 grudnia 2007, 11:26

Prace troszkę ruszyły. Buda prawie już skończona, zostało mi tylko wyrównanie górnych linii boku nadwozia, no i wyszlifowanie przedniego zderzaka. :)

Obrazek Obrazek Obrazek


We wnętrzu zwężam tylną kanapę i dorabiam pofalowaną, górną linie tylnej kanapy. ;o)

Obrazek

Dbaj o pisownie i postaraj się zamieszczać fotki zgodnie z regulaminem.
michal.s
Ostatnio edytowano niedziela, 2 grudnia 2007, 14:29 przez Czyki, łącznie edytowano 1 raz
Czyki
 

Re: VW Golf VR6 Fujimi

Postprzez Czyki » piątek, 7 grudnia 2007, 15:03

Więc buda pomalowana, na razie tylko jedna warstwa klaru i straaaaaszna skórka pomarańczy na masce. Na razie 2 oponki zrobione, nałożone kalki Porsche na felgi :)
Obrazek
Czyki
 

Re: VW Golf VR6 Fujimi

Postprzez INsejn » piątek, 7 grudnia 2007, 15:10

Fajny kolor jednak przydałyby się lepsze zdjęcia. Koniecznie przeszlifuj budę papierem 2000/2005 między kolejnymi warstwami farby.
Łukasz
Obrazek
Avatar użytkownika
INsejn
 
Posty: 225
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: VW Golf VR6 Fujimi

Postprzez Czyki » piątek, 18 kwietnia 2008, 12:43

Jako że miałem problemy z maską itp, był chętny na model itp to się troszkę pozmieniało :) Nowa buda, nowa koncepcja :P Ale do fioletowego wrócę, po 23 kwietnia ;o) Na razie to wygląda tak... Buda MK3 + przedni zderzak, grill, maska, błotniki mk4 = MK4 Cabrio :mrgreen:

Obrazek
Obrazek

Dbaj o pisownię !
Ostatnio edytowano piątek, 18 kwietnia 2008, 15:24 przez Czyki, łącznie edytowano 1 raz
Czyki
 

Re: VW Golf VR6 Fujimi

Postprzez modelman » piątek, 18 kwietnia 2008, 13:02

Pmiętaj ! gdyby nie ja to byś niemaił :mrgreen: fajnie to zaczyna wyglądać ale zobaczymy do dalej zrobisz bo jeszcze Cie spooro czeka :x

Forum to nie jest brudnopis gdzie można sobie bazgrać !
Za tego posta dostajesz ostrzeżenie, kolejny Twój post w tym stylu będzie skutkował kolejnymi ostrzeżeniami !
michal.s
Ostatnio edytowano czwartek, 1 stycznia 1970, 02:00 przez modelman, łącznie edytowano 1 raz
modelman
 

Re: VW Golf VR6 Fujimi

Postprzez kdz » piątek, 18 kwietnia 2008, 18:59

Przodzik wygląda na dobrze połączony... poczekamy na podkład :D
Moje zdanie znasz :D może nie długo i ja dołączę ze swoim trupem :ała:
kdz
 

Re: VW Golf VR6 Fujimi

Postprzez Czyki » sobota, 19 kwietnia 2008, 10:46

Nałożyłem taki próbny podkład, jeszcze sporo poprawek, do porobienia linie podziału, poszpachlować ubytki w szpachli, niedoszlifowania itp. ;o)
Obrazek
Obrazek
Czyki
 


Powrót do Pojazdy cywilne - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości