Vertex Mazda RX-7 1:24

Budujesz model, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Vertex Mazda RX-7 1:24

Postprzez pingwinGTS » piątek, 8 stycznia 2016, 02:57

Witam

Jest to mój pierwszy model do sklejania. Zajawka na ten model mazdy w tym body mi nie odchodzi więc postanowiłem że zrobie dla siebie i pod swoją wizje ten model jak najdokładniej potrafie. Plan jest taki żeby była biała miała czarna maskę. Chciałbym jej zrobić lekko otwarte światła tzw. sleeping eyes ale musiałbym wyrzeźbić całe klosze lamp i je jakoś zamocować. Wstawić klatke jak na fotkach. Na razie usunąłem ślady na karoserii po odlewach, zmatowiłem karoserie, pogłębiłem linie podziału - niestety troche pokaleczyłem niektore miejsca bo mi się zjechało ;) Katuje sie ze zderzakami przednim i tylnym (głównie przedni) i tak narazie wyglada moje siedzenie przy tym modelu. Pilniczek, papier ścierny i wyprowadzanie krawędzi do tego co jest na zdjęciu. Przedni z opakowania był spoko ale mimo wszystko nie miał bardzo wielu cech oryginalnego. Tylny to już w ogóle masakra bo nie mam koncepcji jak go zamontować. Fabryczna opcja mi nie pasuje bo będzie odstawał od lini świateł. Jest zakładany na tylny oryginalny. Widziałem że niektórzy cieli w połowie ale wychodziła z tego jakaś straszna "buła". No nic coś się wymyśli ;) Na czasie mi nie zależy. Ma być ładnie, a nie na szybko. Nie powiem - zakup modelu i ściągniecie go z japoni wydawał mi się największym wydatkiem. Niestety zanosi się że był to najmniejszy wydatek hehe bo nie mam nic. Ani jednej farby ani pędzelka :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
pingwinGTS
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa, 10 czerwca 2015, 13:55

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Vertex Mazda RX-7 1:24

Postprzez pawel700 » niedziela, 31 stycznia 2016, 00:07

Po co czarno-białe zdjęcia? Żeby jeszcze bardziej było widać jak zmasakrowałeś papierem ściernym karoserię?
pawel700
 
Posty: 363
Dołączył(a): wtorek, 29 listopada 2011, 20:52
Lokalizacja: Kielce


Powrót do Pojazdy cywilne - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości