Nissan Skyline GT-R Tamiya otwieranie maski

Budujesz model, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Nissan Skyline GT-R Tamiya otwieranie maski

Postprzez Rafikk222 » czwartek, 5 lipca 2018, 23:33

Witam, nabyłem drogą kupna model nissana skyline gt-r ma on maskę oddzieloną od reszty karoserii by można było zobaczyć silnik, maska jest przezroczysta ale chce ją pomalować jak całą resztę nadwozia i w związku z tym chciałbym zrobić otwieraną maskę, ktoś może coś takiego robił? Jak zrobił zawiasy i gdzie je zamocował?

Pozdrawiam
Rafikk222
 
Posty: 23
Dołączył(a): czwartek, 5 lipca 2018, 23:27

Reklama

Re: Nissan Skyline GT-R Tamiya otwieranie maski

Postprzez Bichits » sobota, 7 lipca 2018, 14:32

Chodzi konkretnie o model R32 w wersji Nismo z widocznym rb26
W planach w głowie też miałem ten model i również zastanawiałem się nad maską; zostawić taką czy malować? heh
Moim zdaniem jest to zwykły plastik. Zeszlifuj ją gąbką o gradacji 600, nałóż podkład, wyszlifuj go ładnie, a na gotowy podkład nałóż farbę. Tak bym zrobił ja, może ktoś inny ma lepszy pomysł - również posłucham kogoś doświadczonego :)
A co do "zawiasów"... chyba będzie tak jak w suprze. Czyli nie napiszę ci, bo szkoda zniechęcać ;/ Ale będzie dobrze, nic nie musisz robić.

Pozdrawiam, Bichits
Bichits
 
Posty: 27
Dołączył(a): środa, 23 maja 2018, 19:17

Re: Nissan Skyline GT-R Tamiya otwieranie maski

Postprzez Rafikk222 » poniedziałek, 9 lipca 2018, 18:32

Na razie jest tak że cała karoseria jest pomalowana a maska jest przezroczysta, wygląda to całkiem okey także na razie zostanie tak
Rafikk222
 
Posty: 23
Dołączył(a): czwartek, 5 lipca 2018, 23:27


Powrót do Pojazdy cywilne - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości