Suzuki Hayabusa by Mors

Budujesz model, chcesz przedstawić relację z postępów w pracy, zastanawiasz się jak coś zrobić - to miejsce dla Ciebie.

Re: Suzuki Hayabusa by Mors

Postprzez michal.s » czwartek, 29 maja 2008, 00:14

Kolorek wybrałeś super ! malowanie też nie pozostawia wiele do życzenia :)

Nie musiałeś używać rozcieńczalnika Humbrola do ścierania nadmiaru farby przy liniach podziału, miałeś chyba przy przy tym dużo szczęścia że rozcieńczalnik nie zareagował z clearem :)

Czekam na galerię bo zapowiada się obiecująco, postaraj się o ładne zdjęcia :)
Pozdrawiam - Michał Słonczyński
Avatar użytkownika
michal.s

Ojciec założyciel
 
Posty: 4506
Dołączył(a): sobota, 15 września 2007, 10:10
Lokalizacja: Rzeszów

Reklama

Re: Suzuki Hayabusa by Mors

Postprzez WestBikers » czwartek, 29 maja 2008, 00:30

Niesamowite! Nawet nie wiesz jak bardzo chciałbym dojść do Twojego poziomu! Może jakiś wspólny projekcik w przyszłości?? Pozdrawiam
Avatar użytkownika
WestBikers
 
Posty: 528
Dołączył(a): niedziela, 9 marca 2008, 22:35
Lokalizacja: Środa Wlkp.

Re: Suzuki Hayabusa by Mors

Postprzez Mors » czwartek, 29 maja 2008, 18:08

Dzięki Panowie za te miłe słowa. Ciesze się bardzo, że się Wam podoba :)

michal.s napisał(a):
Nie musiałeś używać rozcieńczalnika Humbrola do ścierania nadmiaru farby przy liniach podziału, miałeś chyba przy przy tym dużo szczęścia że rozcieńczalnik nie zareagował z clearem :)

I tutaj jest jeden z największych plusów farb samochodowych. Nic się nie stanie nawet z wypolerowanym lakierem jak naleje się na niego rozpuszczalnik :) Oczywiście nie mówię tutaj o zamoczeniu elementu do słoika z rozpuszczalnikiem. Potem tylko wosk i wygląda jak przed operacją :)
Trzeba unikać kontaktu ze spirytusem i denaturatem, bo natychmiast zachodzą mgłą, a następnie schodzą.

michal.s napisał(a):Czekam na galerię bo zapowiada się obiecująco, postaraj się o ładne zdjęcia :)

Zdjęcia postaram się zrobić jak najlepsze. Nie dysponuje bezcieniowym studiem, więc czekam na słońce :)

WestBikers napisał(a): Może jakiś wspólny projekcik w przyszłości??

Nie widzę problemu. Jeżeli dogramy temat i będzie czas, to jestem zainteresowany :)

Pozdrawiam

Mors
Warsztat:
Gundam Unicorn 1:100
Xanavi Nismo Z

"Narzędzia i materiały modelarskie są wszędzie, ale jeszcze nie wiem do czego większość z nich zastosować"
Avatar użytkownika
Mors
 
Posty: 193
Dołączył(a): poniedziałek, 29 października 2007, 20:43
Lokalizacja: Buxted (UK) / Rybnik (PL)

Re: Suzuki Hayabusa by Mors

Postprzez michal.s » czwartek, 29 maja 2008, 18:11

Mors napisał(a):Nie dysponuje bezcieniowym studiem, więc czekam na słońce


Studio bezcieniowe nie jest Ci potrzebne, a na słońce nie czekaj bo to najgorsze co możesz zrobić :)
Pozdrawiam - Michał Słonczyński
Avatar użytkownika
michal.s

Ojciec założyciel
 
Posty: 4506
Dołączył(a): sobota, 15 września 2007, 10:10
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Suzuki Hayabusa by Mors

Postprzez Mors » niedziela, 1 czerwca 2008, 22:50

Witam w ostatnim odcinku... zapomniałem o tabliczce rejestracyjnej. W zestawie CM znalazłem ładnie wykonaną nakładkę na tablicę rejestracyjną, dzięki której napisy są wypukłe. Wkleiłem i pomalowałem czarnym półbłyszczącym:
Obrazek
Wyszło całkiem ładnie mimo tego, że trochę się minąłem z prawidłową pozycją :)

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić do galerii:

Pozdrawiam

Mors
Warsztat:
Gundam Unicorn 1:100
Xanavi Nismo Z

"Narzędzia i materiały modelarskie są wszędzie, ale jeszcze nie wiem do czego większość z nich zastosować"
Avatar użytkownika
Mors
 
Posty: 193
Dołączył(a): poniedziałek, 29 października 2007, 20:43
Lokalizacja: Buxted (UK) / Rybnik (PL)

Poprzednia strona

Powrót do Pojazdy cywilne - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości