Mack DM600 AMT/ERTL 1:25

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Mack DM600 AMT/ERTL 1:25

Postprzez Copycat » piątek, 21 października 2011, 20:57

Warsztat był na innym forum. Stary model AMT, posiada swoje wady i uproszczenia, wymusza to trochę pracy. Niektóre elementy zrobione od podstaw, w tym skrzynia, schodki na zbiornikach paliwa, osłona wydechu, kable silnika...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Copycat
 
Posty: 251
Dołączył(a): czwartek, 6 października 2011, 10:52

Reklama

Re: Mack DM600 AMT/ERTL 1:25

Postprzez Macio4ever » piątek, 21 października 2011, 21:07

Ciężarówek u nas jak na lekarstwo więc fajnie, że prezentujesz swoją. Nie przesadzone brudzenie, ze zdjęć, to co widać, to czysta robota. Jak rozumiem bark błysku w lakierze to efekt zamierzony. Bardzo trafione zdjęcia w plenerze.

Mam nadzieję, że zagościsz u nas z warsztatem.
First Man Than Machine
Avatar użytkownika
Macio4ever
 
Posty: 3720
Dołączył(a): poniedziałek, 1 października 2007, 21:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mack DM600 AMT/ERTL 1:25

Postprzez Kuba'125 » piątek, 21 października 2011, 21:10

Ciężarówka bardzo ładna ,kabina super ,jedynie szkoda ,że taka czysta bo reszta tak pięknie pobrudzona :lol: .

Przepraszam ,klawiatura mi szwankuje :-|
Ostatnio edytowano sobota, 22 października 2011, 09:02 przez Kuba'125, łącznie edytowano 1 raz
Kuba'125
 
Posty: 52
Dołączył(a): poniedziałek, 12 września 2011, 19:03
Lokalizacja: Kielce

Re: Mack DM600 AMT/ERTL 1:25

Postprzez Kazik » piątek, 21 października 2011, 23:23

Jest niezły, sporo pracy w niego włożyłeś.
Podoba mi się patent z wiatraczkiem.
Do kompletu z rdzą i złachaną skrzynią przydało by się zmęczyć trochę opony.
Chyba że właściciel niedawno doinwestował maszynę i miał niedawno wymianę opon.

Zapodam takie małe OT.
Pamiętam taką jedną firmę od robót ziemnych. Pewnie jeszcze działają po okolicy Wawy.
Mieli na stanie taką leciwą Tatrę wywrotkę. Taką jeszcze z ryjkiem tj. z silnikiem z przodu przed kabiną. Wołali na nią babcia.
Sprzęt masakra. W zimie na sporym mrozie ją odpalić to się musieli chłopaki napocić ale po budowie hasała nieźle. Niektóre nowsze sprzęty się kopały a ona dawała radę.
Przewozili ją na platformie razem koparkami bo rejestracji nie przeszła by nigdy w życiu :lol:
Taki sprzęt do czarnej roboty. Teraz pewnie poszła na żyletki albo gdzieś dogorywa na złomowisku.
Sorka tak mi się przypomniało.
Obrazek
Pozdrawiam
Marek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Posty: 3566
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mack DM600 AMT/ERTL 1:25

Postprzez Copycat » sobota, 22 października 2011, 11:47

Kabina myślę, że jest wystarczająco brudna. Czarne zacieki strasznie giną na zdjęciach. Na żywo kabina wygląda na bardziej pobrudzoną. Wydaje mi się, że obserwowane na drogach ciężarówki mają jednak ciut czystsze kabiny niż skrzynie.
Matowa kabina teraz myślę, że to mój błąd, choć przy takim zmęczeniu ramy i skrzyni to jednak pasuje. Ciągnie mnie w stronę pancerki więc chyba nie odpuszczę takim styranym ciężarówkom.
Oponki oj tarłem je, tarłem o lastryko, zawsze można je zdjąć i na sliki zrobić. Będzie ciężko, ale się da na pewno. Za OT nie ma problemu, mnie właśnie interesują modelarsko takie pojazdy.
Copycat
 
Posty: 251
Dołączył(a): czwartek, 6 października 2011, 10:52


Powrót do Pojazdy cywilne - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości