[OPG1] Ford Mustang Fastback 1967

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Re: [OPG1]Ford Mustang Fastback 1967

Postprzez portalus » wtorek, 12 lutego 2008, 23:35

Bardzo ładny model kasyka. Ostatnio polubiłem te klimaty i zbieram sobie modele na lawetę.
Minusy wytknięte, więc nie będę robił repety. Co do zderzaka to dla mnie wygląda on jak szczotkowany.
Plusy poza widokiem ogólnym to bardzo fajnie wyszły litery FORD na masce i MUSTANG na klapie z tyłu - może kilka słów jak są wykonane bo mi to chyba umknęło.
Avatar użytkownika
portalus
 
Posty: 2963
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 18:52
Lokalizacja: Swarzędz

Reklama

modele polskich samolotów

Re: [OPG1]Ford Mustang Fastback 1967

Postprzez xenomorph » wtorek, 12 lutego 2008, 23:55

Jeszcze raz dziękuję za miłe oraz niemiłe słowa. ;o)

Co do napisów, to na masce jest fototrawiony. A na tylnej klapie zwykła kalka dodana do zestawu AMT.

Nie wiem co dokładnie nie pasuje wam w tych zderzakach, jak mówiłem na warsztacie, wyszedł mi
bardziej nikiel niż chrom i postanowiłem tak zostawić. Może jak będę wreszcie posiadał odpowiedni
podkład do Alclad2 i będę robił to poraz któryś z kolei, a nie pierwszy, to pewnie efekt będzie
dużo lepszy. :roll:


Miłego modelowania 8-)
Obrazek
Jarosław Rzemiński
Avatar użytkownika
xenomorph
 
Posty: 1640
Dołączył(a): piątek, 30 listopada 2007, 12:35
Lokalizacja: Olsztyn

Re: [OPG1]Ford Mustang Fastback 1967

Postprzez portalus » wtorek, 12 lutego 2008, 23:59

Tak przy okazji to gratuluję 3 miejsca w OPG1.
Skąd miałeś ten fototrawiony napis na maskę?
Avatar użytkownika
portalus
 
Posty: 2963
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 18:52
Lokalizacja: Swarzędz

Re: [OPG1]Ford Mustang Fastback 1967

Postprzez Enkei 8 » środa, 13 lutego 2008, 20:19

portalus napisał(a):Skąd miałeś ten fototrawiony napis na maskę?

Od WF :P
Enkei 8
 

Re: [OPG1]Ford Mustang Fastback 1967

Postprzez Mors » niedziela, 20 kwietnia 2008, 11:01

xenomorph napisał(a):Jeszcze raz dziękuję za miłe oraz niemiłe słowa. ;o)

Nie wiem co dokładnie nie pasuje wam w tych zderzakach, jak mówiłem na warsztacie, wyszedł mi
bardziej nikiel niż chrom i postanowiłem tak zostawić. Może jak będę wreszcie posiadał odpowiedni
podkład do Alclad2 i będę robił to poraz któryś z kolei, a nie pierwszy, to pewnie efekt będzie
dużo lepszy. :roll:



Jeżeli chodzi o Alclad2 Chrome, to ja stosuje Emalie Humbrola nr 21 (Czarny błyszczący) na dobrze wyczyszczoną powierzchnię w dwuch warstwach, przeszlifowanych między sobą. Po dobrym wyschnięciu kładę 2 warstwy Chromu jedna po drugiej i jak wyschną go delikatnie bawełną zbieram pyłek, który zawsze zostaje po Alcladzie (mi się tak przynajmniej robi). Co daje bardzo ładne efekty.

Pozdrawiam
Mors
Ostatnio edytowano niedziela, 20 kwietnia 2008, 11:38 przez Mors, łącznie edytowano 1 raz
Warsztat:
Gundam Unicorn 1:100
Xanavi Nismo Z

"Narzędzia i materiały modelarskie są wszędzie, ale jeszcze nie wiem do czego większość z nich zastosować"
Avatar użytkownika
Mors
 
Posty: 193
Dołączył(a): poniedziałek, 29 października 2007, 20:43
Lokalizacja: Buxted (UK) / Rybnik (PL)

Re: [OPG1] Ford Mustang Fastback 1967

Postprzez Marcin B. » sobota, 21 lutego 2009, 11:56

genialny model :) gratulacje
"Accept the challenges, so that you may feel the exhilaration of victory." - G.S. Patton
Avatar użytkownika
Marcin B.
 
Posty: 76
Dołączył(a): czwartek, 19 lutego 2009, 16:49
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia strona

Powrót do Pojazdy cywilne - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości