Volvo FH+Curtainside Trailer 1:24 Italeri

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Volvo FH+Curtainside Trailer 1:24 Italeri

Postprzez Truckman » środa, 13 lutego 2008, 18:27

Kolejny model z mojego "warsztatu".Swoje latka już ma.Najpierw zestaw wyglądał tak:
Obrazek
Po 2 latach coś mnie naszło żeby go rozebrać na częsci i przemalować w barwy prawdziwej firmy transportowej.Padło na OMEGA-Pilzno bo od zawsze podobały mi sie ich samochody,podejscie do kierowcy itp. Jak chciałem tak zrobiłem i po 2 miesicach Volvo wyglądało już nieco inaczej:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Naczepa przed oklejeniem:
Obrazek
Obrazek
i prawdziwa na której się wzorowałem:
Obrazek

Niedawno napisałem meila do Omegi ze zdjęciami mojego modelu i skończyło się na zamówieniu 12 zestawów dla nich :) Jak narazie powstało 5 chłodni a czeka mnie jeszcze 7 plandekowych które będą wyglądały identycznie jak mój zestaw
Fotka zbiorowa:
Obrazek
Obrazek
i pojedyncza:
Obrazek
Obrazek
Truckman
 

Reklama

Re: Volvo FH+Curtainside Trailer 1:24 Italeri

Postprzez wuen » środa, 13 lutego 2008, 18:43

Rozliczenie za robotę w naturze czyli beczka piwa ?? :lol:
Naczepa wygląda jak prawdziwa :shock: z błędu wyprowadza słoiczek z farbką (chyba)
Świetnie wygląda - chociaż pierwowzór był fajniejszy...
człowiek bez pasji to producent g...
Avatar użytkownika
wuen
 
Posty: 2400
Dołączył(a): sobota, 20 października 2007, 08:44
Lokalizacja: okolice Halinowa ok. 25 km od Wawy

Re: Volvo FH+Curtainside Trailer 1:24 Italeri

Postprzez Pietrek » środa, 13 lutego 2008, 18:53

Model zrobiony prawie iealnie ! Tablice rejestracyjne nie wyglądają realistycznie.
Kolega klei w szoferce czy w domu ? :)


Kiedyś miałem ochote zrobić DAFa w barwach Schade, ale troche przeraża mnie naczepa do przewozu szkła którą by trzeba zrobić od podstaw :(
Pietrek
 

Re: Volvo FH+Curtainside Trailer 1:24 Italeri

Postprzez Truckman » środa, 13 lutego 2008, 19:25

w szoferce będe kleił za rok jak dobrze pójdzie :) narazie w domu ;o) Co do rejestracji-już kiedyś je poprawiłem ale nie myslałem że będe ten model gdzieś pokazywał i nie zrobiłem fotki.Zrobiłbym teraz ale zestaw pożyczyłem Omedze bo chcieli mu zrobić pare fotek do swojego kalendarza i mam teraz model do sklejania :-| po raz 3..... :lol: :lol: Pierwowzór był niemalowany i na orginalnych kalkomaniach z pudełka (naczepa była moim 2 modelem)
Truckman
 

Re: Volvo FH+Curtainside Trailer 1:24 Italeri

Postprzez frugoman » środa, 13 lutego 2008, 21:43

Gratuluję zestawów, zwłaszcza eFHacz spięty z chłodnią wygląda super. Przydałoby się jedynie poprawić światła w naczepach-pomalować je transparentnymi kolorami. Mała rzecz a wiele zmieni. Gratuluję też kontraktu z Omegą (choć za nimi nie przepadam), jak już się wywiążesz to chyba żadnego Volva do końca życia nie skleisz więcej :>
Avatar użytkownika
frugoman
 
Posty: 233
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2007, 10:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: Volvo FH+Curtainside Trailer 1:24 Italeri

Postprzez Truckman » czwartek, 14 lutego 2008, 12:21

nie grozi mi :) Do tej pory skleiłem 16 eFHaczów i jeszcze mi sie nie znudziły.Może dlatego że jestem chory na punkcie prawdziwych ciężarówek VOLVO :mrgreen: Kleiłem też zamówienie dla "Trans-Południe" i też wpadło kilka FH na moje konto ;o) Co do lamp masz racje...Mogłem je pomalować transparentnymi ale te kilka lat temu nie wiedzialem o istnieniu takich :cry: teraz już tylko transparentne stosuje ;o)
Truckman
 


Powrót do Pojazdy cywilne - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości