Honda VFR800 Police - Fujimi 1/12 - STANDARD

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Re: Honda VFR800 Police - Fujimi 1/12 - STANDARD

Postprzez Macio4ever » piątek, 23 marca 2012, 09:47

Dziękuję za uwagi i miłe słowa. W weekend dojdą jeszcze fotki po korektach, na które uwagę zwrócił Piotr.

Sławek - przyjmuję, że nie da się uniknąć różnic ale sugeruję sprawdzenie też u siebie monitora. Na 3 różnych monitorach na których sprawdzałem kolory biel ma odcień (temperaturę?) biały (ale nie żótawy czy czerwonawy) i odpowiada temu, co jest na modelu. Model nie jest malowany na zimną biel (wpadającą w niebieski) więc taka zmiana z mojej perspektywy przekłamywała by to, co widzę na półce.
Odcień różni się od tego zdjęcia w realu ale ja balansowałem pomiędzy kilkoma fotkami, które posiadam.

Motor ze zdjęcia z niebieskimi kogutami, nie jest wersją która zaproponowało Fujimi (zauważ napisy Polis, a nie krzaczki). Mam zdjęcia realnych obiektów, które pewnie były też wzorami dla Fujimi - tam kloszę są czerwone. Klosze były barwione fabrycznie.
First Man Than Machine
Avatar użytkownika
Macio4ever
 
Posty: 3720
Dołączył(a): poniedziałek, 1 października 2007, 21:59
Lokalizacja: Warszawa

Reklama

Re: Honda VFR800 Police - Fujimi 1/12 - STANDARD

Postprzez Jiloo » sobota, 24 marca 2012, 23:08

DarkWing napisał(a):Aaa... i jeszcze pytanie. Dlaczego koguty na zdjęciu są niebieskie a Twoje czerwone ?

Maciek robił wersję japońską, na fotce są motocykle z innego kraju. Może w Japonii używają czerwonych?
Ale tylko dywaguję.

-EDIT-
Oj, nie widziałem kolejnej strony i wpisu autora... :oops:
| keep-disco-evil |
Avatar użytkownika
Jiloo
 
Posty: 666
Dołączył(a): sobota, 19 listopada 2011, 16:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Honda VFR800 Police - Fujimi 1/12 - STANDARD

Postprzez Macio4ever » niedziela, 25 marca 2012, 16:30

Dodałem brakującą kalkę - nie jest idealnie (da się wypatrzyć, że był zonk) ale w granicach przyzwoitości. Domalowałem włączniki syren i pomalowałem zamki.

Obrazek

Obrazek
First Man Than Machine
Avatar użytkownika
Macio4ever
 
Posty: 3720
Dołączył(a): poniedziałek, 1 października 2007, 21:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Honda VFR800 Police - Fujimi 1/12 - STANDARD

Postprzez cayman » niedziela, 25 marca 2012, 18:31

No to teraz tylko odpalić maszynę ,włączyć bomby i na miasto. :lol:

Tylko żebyś Maciek nie zapomniał założyć okularów przeciwsłonecznych. I to koniecznie muszą być Ray Bany. 8-)
Pozdrawiam Piotrek

A kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.
cayman

Carbon Master
 
Posty: 820
Dołączył(a): czwartek, 20 października 2011, 02:30

Poprzednia strona

Powrót do Pojazdy cywilne - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości