Nissan 350z Nismo

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Re: Nissan 350z Nismo

Postprzez jakub476 » czwartek, 8 maja 2008, 13:10

Piękny, nie mam do czego się przyczepić. Pozstaje mi tylko dopisac takie 350z do listy zakupów. :)
Avatar użytkownika
jakub476
 
Posty: 234
Dołączył(a): sobota, 13 października 2007, 18:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Nissan 350z Nismo

Postprzez TomekWnęk » piątek, 9 maja 2008, 08:38

Nie no lakier piękny panie szanowny. Sam model taki sobie, nie podoba mi się tylny zderzak wolę jednak ta podstawową wersję, ale to tak na marginesie :) Na minus fotele, chyba podkład nie był równo położony (?) bo tak jakby prześwitywało coś ciemnego spod pomarańczowej farby, no i ślad łączenia form na ręcznym, ( ;o) ) ale to tak szukanie czegoś żeby się przyczepić. Ogólnie mi się podoba bardzo i chciałbym tak kłaść lakier na karoserie.
'Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy.'
Avatar użytkownika
TomekWnęk
 
Posty: 1716
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:00
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nissan 350z Nismo

Postprzez koksik750 » piątek, 9 maja 2008, 09:51

TomekWnęk napisał(a):Nie no lakier piękny panie szanowny. Sam model taki sobie, nie podoba mi się tylny zderzak wolę jednak ta podstawową wersję, ale to tak na marginesie :) Na minus fotele, chyba podkład nie był równo położony (?) bo tak jakby prześwitywało coś ciemnego spod pomarańczowej farby, no i ślad łączenia form na ręcznym, ( ;o) ) ale to tak szukanie czegoś żeby się przyczepić. Ogólnie mi się podoba bardzo i chciałbym tak kłaść lakier na karoserie.


Co do podkładu to został słabiej położony - myślałem że będzie fajny efekt :-/ Co do lakieru to nie tyle jego położenie, co dalsza obróbka daje taki efekt ;o)

Cieszę sie że wam się podoba
Obrazek
Avatar użytkownika
koksik750
 
Posty: 803
Dołączył(a): piątek, 26 października 2007, 23:04
Lokalizacja: z daleka...

Re: Nissan 350z Nismo

Postprzez draz » czwartek, 15 maja 2008, 08:11

Malowanie karoserii masz opanowane. Model bardzo dobrze zrobiony.

Jedyne, do czego bym się doczepił, to właśnie wnętrze - trochę więcej staranności przy maskowaniu, więcej warstw farby bazowej, jasniejszy podkład i bardziej rozcieńczony - to takie moje przemyślenia patrząc na wnętrze.

Siatki w zderzaku z tyło wyminiłbym na inne, tak, aby dobrze pasowały.

Można było pokusić się o kilka jasniejszych plamek na przyciskach dla ożywienia wnętrza.

Olałbym fototrawioną ramkę dzwigni zmianu biegów - płasko wygląda.

Końcówki wydechu można by zapuścić czerną farbą od środka i nieco przykopcić.

Podoba mi się metalsticker na desce - bardzo dużo dodaje wnętrzu.

Malowanie bardzo dobre, zwłaszcza, że to farba Candy, która jest wyjątkowo wymagająca.

Duży plus za czystość wykonania.
Bartosz Obara
Obrazek
Avatar użytkownika
draz

Ojciec chrzestny
 
Posty: 2254
Dołączył(a): sobota, 15 września 2007, 09:44
Lokalizacja: Katowice

Re: Nissan 350z Nismo

Postprzez koksik750 » piątek, 16 maja 2008, 22:02

Dzięki Draz za te wszystkie słowa :oops:
Obrazek
Avatar użytkownika
koksik750
 
Posty: 803
Dołączył(a): piątek, 26 października 2007, 23:04
Lokalizacja: z daleka...

Poprzednia strona

Powrót do Pojazdy cywilne - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości