BMW M3 GTR GT Cup (1993)

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

BMW M3 GTR GT Cup (1993)

Postprzez CezuS » środa, 25 lutego 2009, 19:20

:oops: Samochód został lekko 'stuningowany', o ile o czymś takim można powiedzieć tuning. :oops:
Przepraszam za słabą jakość zdjęć ale szwankuje mi aparat ;).
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Auto to model Burago w skali 1:24. Na początku był żółty i oblepiony jakimiś syfiastymi naklejkami... (fuuuu.....). A więc, co zmieniłem:
- Zmiana felg ze srebrnych z tego modelu na złote z modelu Forta Mustanga (a ten w budowie^^)
- Recolor auta na złotko ^^ 8-)
- silnik 6-o cylindrowy
- problemy z maską... (opada... :? )
- zmiana opon z jakiegoś szmelcu na opony Michelin
- oraz mój bonusik... w aucie zamontowałem głośniki, korzystając ze starych słuchawek (kabel jednak przechodzi pod maską), do głośników można podłączyć MP3, MP3, albo radio i rozkoszować się wspaniałą (aczkolwiek cichą) muzyką z autka ^^
Proszę o pozytywne ocenki, to mój pierwszy model. :oops:
CezuS
 

Reklama

Re: BMW M3 GTR GT Cup (1993)

Postprzez Ave » niedziela, 1 marca 2009, 21:57

Złota, stuningowana beema... Elegancko :mrgreen:
Nie myslałeś o jakiejś winietce? Może ktoś robi figurki łysych chłopaków w dresach... :D Poważnie, fajne by to było...
Obrazek
Marcin
Avatar użytkownika
Ave
 
Posty: 504
Dołączył(a): piątek, 3 października 2008, 02:58

Re: BMW M3 GTR GT Cup (1993)

Postprzez michal.s » niedziela, 1 marca 2009, 23:11

Kolega ma poważne braki wiedzy przy budowie samego modelu samochodu, a Ty go tutaj do winietki zachęcasz ;o)
Pozdrawiam - Michał Słonczyński
Avatar użytkownika
michal.s

Ojciec założyciel
 
Posty: 4506
Dołączył(a): sobota, 15 września 2007, 10:10
Lokalizacja: Rzeszów

Re: BMW M3 GTR GT Cup (1993)

Postprzez Mors » niedziela, 1 marca 2009, 23:57

Fajny by może i był to model, jakby to nie było Burago... Miejmy nadzieję, że kolega weźmie się za modele, które są dostarczane w paczkach z napisem "zrób to trochę sam" :)

Pozdrawiam
Mors
Warsztat:
Gundam Unicorn 1:100
Xanavi Nismo Z

"Narzędzia i materiały modelarskie są wszędzie, ale jeszcze nie wiem do czego większość z nich zastosować"
Avatar użytkownika
Mors
 
Posty: 193
Dołączył(a): poniedziałek, 29 października 2007, 20:43
Lokalizacja: Buxted (UK) / Rybnik (PL)

Re: BMW M3 GTR GT Cup (1993)

Postprzez Naomi » poniedziałek, 2 marca 2009, 16:06

A mi i mowę odjęło i pisać się odechciało... Tego modelu nie czuję, nie widzę pracy włożonej w ten model... Przemalowanie to jeszcze nie modelarstwo. Wstawienie słuchawek jako głośników z możliwością podłączenia do MP3 ??? Jakiś kwaśny dowcip... Cóż - dobrze, że na kabel a nie na bluetooth'a. Różne są zboczenia... Ja przerabiam zabawki WELLY na rajdówki, ale to chyba coś innego... w sumie
Naomi
 

Re: BMW M3 GTR GT Cup (1993)

Postprzez CezuS » poniedziałek, 2 marca 2009, 19:00

Mors napisał(a):Fajny by może i był to model, jakby to nie było Burago... Miejmy nadzieję, że kolega weźmie się za modele, które są dostarczane w paczkach z napisem "zrób to trochę sam" :)

Pozdrawiam
Mors


to był model do samodzielnego złożenia
CezuS
 

Re: BMW M3 GTR GT Cup (1993)

Postprzez Mors » poniedziałek, 2 marca 2009, 19:14

Nie nie... nie zrozumiałeś mnie... miałem na myśli coś bardziej.. bardziej... plastikowego (żywicznego) i wymagającego nie "składania" ale klejenia :) Pooglądaj wątki warsztatowe to zrozumiesz o co mi chodzi, czym się zajmujemy i co to znaczy model :) Wybacz, ale to "coś dresiarskiego" to nie jest model, tylko przemalowana zabawka...

Pozdrawiam
Mors
Warsztat:
Gundam Unicorn 1:100
Xanavi Nismo Z

"Narzędzia i materiały modelarskie są wszędzie, ale jeszcze nie wiem do czego większość z nich zastosować"
Avatar użytkownika
Mors
 
Posty: 193
Dołączył(a): poniedziałek, 29 października 2007, 20:43
Lokalizacja: Buxted (UK) / Rybnik (PL)

Re: BMW M3 GTR GT Cup (1993)

Postprzez CezuS » poniedziałek, 2 marca 2009, 19:44

niech ci będzie, ale na innym forum to było uznawane za modele...
CezuS
 

Re: BMW M3 GTR GT Cup (1993)

Postprzez Naomi » poniedziałek, 2 marca 2009, 19:53

Ja też może nie potrzebnie trochę naskoczyłem, ale jeśli zaliczać to do kategorii modeli to pokaż kolego - najlepiej na dokładnych zdjęciach - co zrobiłeś, a nie piszesz, że to tamto... A na tym forum raczej "metal" nie przejdzie, no chyba że to jest wszystko inne niż Burago, Welly i inne tego typu. Chciałem nadmienić, iż ja też zaczynałem od Burago - składanek. Wykonałem tego ok. 18 sztuk, ale na tych modelach uczyłem się kłaść kalki i lakierowania, lecz nawet sztuki nie odważyłem się pokazać tego na forum, nawet na starym... A teraz córki mają się czym bawić :) i od moich modeli trzymają się z daleka. Próbuj, modeluj, zrób w końcu jeden "plastik" lub żywicę. Powodzenia i wytrwałości życzę...
Naomi
 

Re: BMW M3 GTR GT Cup (1993)

Postprzez draz » poniedziałek, 2 marca 2009, 19:56

Ale to nie jest inne forum. I tutaj zdanie zaczynamy wielką literą. Owszem, jest to model, ale tzw "die-cast" czyli taki, który sobie kupujesz i stawiasz na półce, bo jest cały, lub mniej więcej gotowy. Tutaj pokazujemy modele z serii "model-kits", takie, które są przeznaczone w całości do wykonania przez modelarza.
Bartosz Obara
Obrazek
Avatar użytkownika
draz

Ojciec chrzestny
 
Posty: 2254
Dołączył(a): sobota, 15 września 2007, 10:44
Lokalizacja: Katowice


Powrót do Pojazdy cywilne - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości