Mazda RX-7 R1 Tamiya 1:24

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Mazda RX-7 R1 Tamiya 1:24

Postprzez krzysiekk » niedziela, 30 sierpnia 2009, 19:16

W końcu udało mi się skończyć ten model. Jak na pierwszego sklejonego cywilniaka uważam, że jest nieźle. Popróbowałem paru nowych rzeczy i mam nadzieję, że przy następnym modelu będzie jeszcze lepiej :) Zdjęcia są jakie są, ale lepszych tym aparatem już nie zrobię. Jeśli będziecie chcieli, to może uda mi się w przyszły weekend skołować lustrzankę i cyknąć coś lepszego.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A tutaj link do warsztatu: viewtopic.php?f=21&t=3786&start=0
krzysiekk
 

Reklama

Re: Mazda RX-7 R1 Tamiya 1:24

Postprzez Kazik » niedziela, 30 sierpnia 2009, 21:01

Całkiem ładnie tylko tylna szyba jakoś dziwnie wystaje górą.
Obrazek
Pozdrawiam
Marek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Posty: 3566
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mazda RX-7 R1 Tamiya 1:24

Postprzez fliper_nx » poniedziałek, 31 sierpnia 2009, 02:16

Model niezły w szczególności, że to Twój pierwszy cywil, dobrze wyszły światła, kolor [żółty nie jest prostym kolorem], szkoda że panel lines pod psem i ta szyba, ale jąmożna zapewne poprawić, rzecz gustu to kolor wnętrza :) . Czekam na kolejny :) , pozdrawiam.
"I gotta thank the Lord !!" :)
"Gdy Subaru slajdem tnie dzika chuć ogarnia mnie, a gdy Misiek zatnie bok orgazm jest o krok" :D
Avatar użytkownika
fliper_nx
 
Posty: 194
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 22:52
Lokalizacja: wroclaw.pl

Re: Mazda RX-7 R1 Tamiya 1:24

Postprzez frugoman » poniedziałek, 31 sierpnia 2009, 08:42

Model wyszedł Ci bardzo ładnie, podoba mi się cieniowanie foteli. Najsłabszym punktem jest chyba to, co znajduje się pod maską - zabrakło washa i trochę brudku. Bardzo udany początek.
Avatar użytkownika
frugoman
 
Posty: 233
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2007, 10:16
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Pojazdy cywilne - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości