Yamaha YZR-M1 04r TAMIYA 1:12

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Yamaha YZR-M1 04r TAMIYA 1:12

Postprzez Przemek Radzikowski » czwartek, 13 października 2016, 19:37

Witam,

po 3 miesiącach udało mi się skończyć model motocykla , model dostałem w prezencie i maiłem wielki obawy przed zaczęciem budowy.
Sam model to super sprawa bardzo dobrze spasowany wszystko do siebie pasował , oczywiście wyszedł mój brak umiejętności ( widać na zdjęciach ).
Błędem było tez nie zakładanie wątku warsztatowego tu na forum , zawsze doświadczeni koledzy mogli bo coś doradzić , ale nic straconego spodobało mi się i skleję
jeszcze niejeden model motocykla. Największym problemem był dla mnie lakier który był transparenty i ciężko krył detale , widać to na niektórych zdjęciach.
Kompletnie nie wyszło mi pomalowanie napisu BREMBO na czerwono i wygląda to tak sobie ...
Od siebie dołożyłem karbon w niektórych miejscach i nawierciłem tylna tarcze hamulcową , problemem tez okazały się kalki może nie tyle one co mój płyn do ich
zmiękczenia.W niektórych miejscach tam gdzie została kropla płynu "wyżarło" kalkomanie tu znów ukazał się brak doświadczenia , zdaje sobie sprawę ze jest wiele
błędów i niedociągnięć ale osobiście jestem zadowolony a następne model będą lepsze :piwo:

Zapraszam do oglądania :cool:
Oto kilka zdjęci gotowego modelu :

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Życzę miłego oglądania i czekam na komentarze :lol:



Pozdrawiam
Przemek
Przemek Radzikowski
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 17 grudnia 2015, 13:01

Reklama

Powrót do Pojazdy cywilne - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości