Ferrari f189 1/20 Tamiya

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Ferrari f189 1/20 Tamiya

Postprzez Emilssi » sobota, 31 października 2009, 19:06

Ten model nie nalezy do moich najlepszych ale napewno jest moim ulubionym gdyz mam z nim zwiazane bardzo dobre wspomnienia. Widzial tez kawal swiata :D Zbudowalem go kiedy mieszkalem w Korei. Wlasciciel malego osiedlowego sklepu modelarskiego (i doswiadczony modelarz) w mojej dzielnicy prowadzil swego rodzaju lokalny klub modelarski (glownie RC ale nie tylko) i promowal hobby wsrod okolicznych mieszkancow. On tez uzyczyl mi swojego aerografu i pracowni oraz przekazal czesc swojej wiedzy.
Model jest zbudowany praktycznie bez dodatkow, dodalem jedynie kabel do kasku, zmienilem Nigelowi wizjer na bardziej realistyczny (ten w modelu mial chyba ze 2 mm grubosci co w skali daje 4cm :D) i dorobilem kalki Marlboro
Ale dosyc gadania czas na fotki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A na koniec maly fotomontarz ktory zrobil dla mnie moj kolega:
Obrazek
Mam nadzieje ze wam sie podoba :D
Czekam na wasze komentarze
Emil

Bardzo proszę o zmianę tytułu wątku zgodnie z regulaminem
P.D.
Avatar użytkownika
Emilssi
 
Posty: 68
Dołączył(a): sobota, 31 października 2009, 13:25

Reklama

Re: Ferrari f189 1/20 Tamiya

Postprzez warjat » wtorek, 25 stycznia 2011, 11:22

Gratuluję ukończonego modelu. Jest bardzo przyjemny. Zdjęcia mogły by być lepsze i mogłoby być ich więcej :P

Zazdroszczę mu tej podróży po świecie :lol:
Pozdrawiam, Mateusz
Avatar użytkownika
warjat
 
Posty: 107
Dołączył(a): sobota, 25 grudnia 2010, 19:33

Re: Ferrari f189 1/20 Tamiya

Postprzez karambolis8 » wtorek, 25 stycznia 2011, 11:28

Twarz ładnie wyszła.
karambolis8
 
Posty: 2257
Dołączył(a): poniedziałek, 21 września 2009, 08:24


Powrót do Pojazdy cywilne - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości