Subaru Impreza WRC 2001 Rally of Great Britain

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Subaru Impreza WRC 2001 Rally of Great Britain

Postprzez inspektor gadżet » czwartek, 1 listopada 2007, 12:41

Obrazek


Obrazek


Obrazek
inspektor gadżet
 

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Subaru Impreza WRC 2001 Rally of Great Britain

Postprzez Seweryn » czwartek, 1 listopada 2007, 14:05

Witamy Krisa na forum :) Subarka OK, malowana chyba ZERO jest jedno ale... Impreza WRC 2001 która jeżdził Richard Burns miała zmodyfikowana klatkę po stronie kierowcy ;) Jak znajdę fotki mojej imprezy 2001 pokaże o co chodzi, druga sprawa brak wzmocnień przednie słupki-klatka bezpieczeństwa. Zaślepki śrub w kołach były z karbonu (kevlaru). Napisz coś więcej o modelu, jakieś blaszki były itd.
Ostatnio edytowano czwartek, 1 stycznia 1970, 02:00 przez Seweryn, łącznie edytowano 1 raz
Seweryn
Avatar użytkownika
Seweryn
 
Posty: 2075
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 20:05
Lokalizacja: Ustroń

Re: Subaru Impreza WRC 2001 Rally of Great Britain

Postprzez michal.s » czwartek, 1 listopada 2007, 15:35

Witam Kris.

Czemu tak mało zdjęć dałeś ?
Na swoim forum widzę że masz więcej
http://www.modelowanie.fora.pl/subaru-i ... -t432.html

I dlaczego zmieniłeś nick ?
Pozdrawiam - Michał Słonczyński
Avatar użytkownika
michal.s

Ojciec założyciel
 
Posty: 4506
Dołączył(a): sobota, 15 września 2007, 10:10
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Subaru Impreza WRC 2001 Rally of Great Britain

Postprzez ADI » czwartek, 1 listopada 2007, 16:54

Ależ miło widzieć kolegów w tak pokojowej atmosferze :D
Normalnie forum nie tylko zmieniło adres, ale w ogóle jakieś podejście do współforumowiczów takie miłe i w ogóle!
Ta zmiana chyba wszystkim wyszła na dobre!
Co do modelu, to miło mi sie na niego patrzy, bo taką samą skleiłem jako mój pierwszy model :) (a później musiałem naprawiać :mrgreen: )

Pozdrawiam kolegów, jeszcze raz bardzo serdecznie! Jestem dumny, że mogę z Wami uczestniczyć w życiu tego forum! Tak trzymać! ;o)
ADI
 

Re: Subaru Impreza WRC 2001 Rally of Great Britain

Postprzez Seweryn » czwartek, 1 listopada 2007, 17:12

michal.s napisał(a):Witam Kris.

Czemu tak mało zdjęć dałeś ?
Na swoim forum widzę że masz więcej
http://www.modelowanie.fora.pl/subaru-i ... -t432.html

I dlaczego zmieniłeś nick ?

No właśnie wrzuć więcej zdjęć, no i nick też lepszy ten starszy :) Może zostało ci trochę tej farby Zero?
Seweryn
Avatar użytkownika
Seweryn
 
Posty: 2075
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 20:05
Lokalizacja: Ustroń

Re: Subaru Impreza WRC 2001 Rally of Great Britain

Postprzez inspektor gadżet II » czwartek, 1 listopada 2007, 17:18

Na wstępie sorki za dodanie użytkownika, ale jakieś problemy z logowaniem.

Zaszło jakieś małe nieporozumienie, a mianowicie pomyliliście się nieco. Owszem model budował kris, ale odkupiłem ten model od niego za 4 stówki, dla wujka który ma świra na punkcie subaru. Z tego co wiem model jeszcze pojedzie do kłodzka na konkurs, a potem trafia w moje łapska :mrgreen:

Także Wasze uwagi proszę kierować w stronę krisa na jego forum, bo wątpię, żeby po pamiętnej zadymie na PWM chciał tu się wypowiadać. Ja z nim rozmawiałem i wydaje mi sie, że nie doceniliście go ale maniacy subaru tak - poczytajcie to => http://subaru.pl/forum/viewtopic.php?t=113665


Swoją drogą pomimo wytkniętych przez Was błędów model pudło już zaliczył. :D
Ostatnio edytowano czwartek, 1 listopada 2007, 20:04 przez inspektor gadżet II, łącznie edytowano 1 raz
inspektor gadżet II
 

Re: Subaru Impreza WRC 2001 Rally of Great Britain

Postprzez Seweryn » czwartek, 1 listopada 2007, 18:12

inspektor gadżet II napisał(a):

Swoją drogą pomimo wytkniętych przez Was błędów model pudło już zaliczył. :D

;o) Sędziowanie w klasie modeli cywilnych jest jakie jest - patrz modele (modelarsko badzo dobre) G. Leśniaka czyli rajdowe SF. Od Krisa jako fana Subaru trzeba wymagać max.zgodności z orginałem, co nie zmienia faktu że model mi sie podoba.
Seweryn
Avatar użytkownika
Seweryn
 
Posty: 2075
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 20:05
Lokalizacja: Ustroń

Re: Subaru Impreza WRC 2001 Rally of Great Britain

Postprzez inspektor gadżet II » czwartek, 1 listopada 2007, 18:23

A co z tego, że mistrz G. Leśniak robi ładne modele, a np. popełnia karygodny błąd mianowicie robi subaru z rajdu szwecji na zawieszeniu asfaltowym?
inspektor gadżet II
 

Re: Subaru Impreza WRC 2001 Rally of Great Britain

Postprzez draz » czwartek, 1 listopada 2007, 20:11

Kolego Inspektorze:

1. Dlaczego przedstawiasz nie swój model nie wspominając o tym?

2. Dlaczego bezczelnie wciepujesz nam link do innego forum?

3. Jeżeli 9letni wnusio zrobi modelik i pokaże go babci, to modelik będzie cacy i najpiękniejszy pod każdym względem, ale już porównać z modelami robionymi przez profesjonalnych modelarzy się go nie będzie dało. Więc myślę, że ta wypowiedz o niedocenianiu krisa to trochę nad wyrost. Jeżeli jego modele nie chwytały za serce, a były poprostu dobrze wykonane, to nie było sposobu, żebyśmy padli na kolana i zaczęli wielbić krisa jako przezaostrego modelarza. Dlatego ocenane jego prace były na 5, ale na 6 trzeba się pochwalić talentem na miarę Gionca, Kustova tudziez innych, a samo pudełkowe sklejenie nie starcza.

4. Model na zdjęciach jest OK.
Bartosz Obara
Obrazek
Avatar użytkownika
draz

Ojciec chrzestny
 
Posty: 2254
Dołączył(a): sobota, 15 września 2007, 10:44
Lokalizacja: Katowice

Re: Subaru Impreza WRC 2001 Rally of Great Britain

Postprzez inspektor gadżet II » czwartek, 1 listopada 2007, 20:49

draz napisał(a):Kolego Inspektorze:

1. Dlaczego przedstawiasz nie swój model nie wspominając o tym?

2. Dlaczego bezczelnie wciepujesz nam link do innego forum?



1. A czy ja gdzieś napisałem, że zbudowałem go sam? Czy fotek czyiś modeli nie wolno zamieszczać na tym forum?

2. Żebyście wiedzieli do kogo kierować uwagi.
inspektor gadżet II
 

Re: Subaru Impreza WRC 2001 Rally of Great Britain

Postprzez draz » czwartek, 1 listopada 2007, 21:11

1. Prezentujesz podejście - milczenie oznacza przyznanie się do winy. Skoro nigdzie nie napisałeś, że nie jest Twój, a jest to forum, gdzie rpezentuje się swoje prace, a nie prezenty od cioci Gieni ze Ścibiora to wszscy domniemali, że pokazany model jest Twoj. Proste?

2. Iście sprytne podejście do reklamy innego forum. Z tym, że wypowiadasz się na tym forum, jako Ty, to Ty prezentujesz model i już. Z załżenia jest to forum dyskusyjne, więc dyskutuje się tutaj o modelach. Skoro nie jesteś w stanie podyskutować o tym modelu, nie pokazuj go. Wrzuć na warsztat jakiś swój model, do galerii. Chętnie o tym pogadamy. A tak musisz się liczyć z wytknięciem błedów, paroma ohami i ahami i już. Powiedz, że nie jesteś twórcą modelu, powiedz kto i już. Bez wycieczek, jakim to Kriss jest wspaniałym modelarzem cudotwórcą niedocenionym na forum modelarskim.
Bartosz Obara
Obrazek
Avatar użytkownika
draz

Ojciec chrzestny
 
Posty: 2254
Dołączył(a): sobota, 15 września 2007, 10:44
Lokalizacja: Katowice

Re: Subaru Impreza WRC 2001 Rally of Great Britain

Postprzez inspektor gadżet II » czwartek, 1 listopada 2007, 21:14

Nie jestem twórcą tego modelu !!! :P
pasuje?
Ostatnio edytowano czwartek, 1 stycznia 1970, 02:00 przez inspektor gadżet II, łącznie edytowano 1 raz
inspektor gadżet II
 

Re: Subaru Impreza WRC 2001 Rally of Great Britain

Postprzez Seweryn » czwartek, 1 listopada 2007, 21:15

inspektor gadżet II napisał(a):A co z tego, że mistrz G. Leśniak robi ładne modele, a np. popełnia karygodny błąd mianowicie robi subaru z rajdu szwecji na zawieszeniu asfaltowym?

A widziełeś Tygrysa z wieżą Pantery? Albo Spitfire z silnikem gwiazdowym? Modelarstwo polega na odtwarzaniu obiektu rzeczywistego w skali.
Seweryn
Avatar użytkownika
Seweryn
 
Posty: 2075
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 20:05
Lokalizacja: Ustroń

Re: Subaru Impreza WRC 2001 Rally of Great Britain

Postprzez michal.s » czwartek, 1 listopada 2007, 21:17

inspektor gadżet II napisał(a):A czy ja gdzieś napisałem, że zbudowałem go sam?


Nie napisałeś, zamieściłeś 3 fotki i nic więcej co nie najlepiej rokuje dla rozwoju tematu.

inspektor gadżet II napisał(a):Czy fotek czyiś modeli nie wolno zamieszczać na tym forum?


Można ale wypadało by na samym początku napisać kto jest autorem modelu i widzieć czy Ta osoba w tym przypadku Kris, chce aby jego model się tutaj znalazł.
Sam pisałeś, że po pamiętnej zadymie, Kris nie chce się tutaj udzielać.

inspektor gadżet II napisał(a):Żebyście wiedzieli do kogo kierować uwagi.


Jak widzisz ludzie rozpoznali czyj to model i wiedzieli gdzie go szukać, aby go skomentować. Ty tutaj poprostu chciałeś zrobić reklamę i tyle ;o)
Pozdrawiam - Michał Słonczyński
Avatar użytkownika
michal.s

Ojciec założyciel
 
Posty: 4506
Dołączył(a): sobota, 15 września 2007, 10:10
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Subaru Impreza WRC 2001 Rally of Great Britain

Postprzez kriskristoffers » czwartek, 1 listopada 2007, 22:02

witam wszystkich

Może pozwolicie, że się wypowiem.

Macie rację, że młody źle zaczął przygodę na Waszym forum, ale to nie powód by jechać po nim jak po psie. Może admin grzecznie by poinstruował jakie zasady panują na forach. Sporo z was to mistrzowie tematu, ale przypomnijcie sobie wasze początki - na pewno nie było łatwo. Nie sztuką jest wśiąść na "zielonego" pożal się Boże modelarza i heja, ale sztuką sprawić by pokochał modelarstwo i dążył do tego aby budowane przez niego modele miały kiedyś szanse, żeby je ktoś docenił.

Nikt od razu nie będzie Portalusem, Drazem czy MiniManem...

pozdrawiam

kriskristoffers
kriskristoffers
 

Następna strona

Powrót do Pojazdy cywilne - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości