BMW 507 by Mors Revell 1:24

Właśnie skończyłeś model, chciałbyś go zaprezentować - poddaj go tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Re: BMW 507 by Mors Revell 1:24

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » poniedziałek, 22 lutego 2010, 14:20

Mors napisał(a):Jak bardzo wysokich lotów merytoryczna krytyka


Nie bardzo rozumiem co masz na myśli.. Wytknąłem konkretne rzeczy:

Kamil Feliks Sztarbała napisał(a):parchy na mascie (szczególnie duży obok chromów) czy na bagażniku

Kamil Feliks Sztarbała napisał(a):widoczne efekty niedokładnego maskowania (zapylenia i poszarpane linie)


Mając nadzieję na utrącenie ripost w stylu 'zrób lepiej' dopisałem wesołą wyliczankę bzdetnych ripost
Kamil Feliks Sztarbała napisał(a):ja sklejam pancerkę, parchy błotem przykrywam, nie szpachluje, tylko rzucam w miejsce niedoskonaości klamoty i robie obicia, więc pewnie się nie znam..
(z ktorymi już się spotykałem)

.. nie pomogło.. Wysokich lotów argument 'lepiej pokaż co potrafisz' i tak padł, w dodatku niezrozumiała jest dla mnie reakcja, a ściślej rzecz biorąc co spawiło, że akurat ten, a nie inny fragment mojej wypowiedzi tak przykuł twoją uwagę..

Ale twoja gwałtowna reakcja wynika zapewne z tego, że

Mors napisał(a):ja się nie boję krytyki i zawsze uważnie analizuję to, co ktoś mi wytknie


..też chciał bym umieć trak po męsku krytykę przyjmować, i tak celnie analizować jej treść..
Kamil Feliks Sztarbała
 

Reklama

Re: BMW 507 by Mors Revell 1:24

Postprzez Fred-k2 » poniedziałek, 22 lutego 2010, 17:45

A ja nie wiem o co się tak Mors burzysz. Pypeć na masce rzeczywiście jest, zamaskować się go da, można chociażby spolerować i po problemie. Ja w wypowiedzi Kamila arogancji nie widzę, krytyka była merytoryczna, nic sobie nie wymyślił, wypatrzył tylko to co inni przegapili. Zachowujesz się trochę jakby słowa krytyki, które rzekomo były mile widziane bardzo Cię uraziły.
pozdrawiam Fryderyk, modelarz ambitny lecz leniwy
ObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Fred-k2
 
Posty: 1488
Dołączył(a): środa, 20 maja 2009, 22:17
Lokalizacja: Poznań

Re: BMW 507 by Mors Revell 1:24

Postprzez siara1939 » poniedziałek, 22 lutego 2010, 19:23

Motywacja, aby nastepny model byl jeszcze lepszy.
Skoro Kamil sie przyczepil do paru rzeczy, to one faktycznie sa widoczne- teraz jak patrze na zdjecia, tez je widze.
Pokazujac model na forum, musisz sie liczyc z roznymi opiniami, nie tylko tymi pozytywnymi.
Przyjmij na klate, odpocznij pare dni i zacznij nowy.
Avatar użytkownika
siara1939

Korvettenkapitän PWM'u
 
Posty: 5061
Dołączył(a): sobota, 2 lutego 2008, 12:19

Re: BMW 507 by Mors Revell 1:24

Postprzez Mors » poniedziałek, 22 lutego 2010, 21:18

Witam,

Widać jakiś nadwrażliwy jestem widocznie. a co do odpoczywania i zaczynania nowego to wolałem coś skończyć KLIK

Pozdrawiam

Mors
Warsztat:
Gundam Unicorn 1:100
Xanavi Nismo Z

"Narzędzia i materiały modelarskie są wszędzie, ale jeszcze nie wiem do czego większość z nich zastosować"
Avatar użytkownika
Mors
 
Posty: 193
Dołączył(a): poniedziałek, 29 października 2007, 20:43
Lokalizacja: Buxted (UK) / Rybnik (PL)

Poprzednia strona

Powrót do Pojazdy cywilne - galeria ukończonych modeli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości