[in box] `70 Chevelle 3`n 1

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

[in box] `70 Chevelle 3`n 1

Postprzez spiinacz » piątek, 9 listopada 2007, 15:54

Obrazek
Obrazek<---


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



Pod względem jakości ocena będzie podobna jak w `67 Chevelle. Model możemy wykonać w jednej z trzech wersji: stock, street lub racing. W zestawie znajdują się m.in dwa komplety felg, dwa komplety opon (trzy konfiguracje), dwie maski oraz silnik, który można wykonać w jednej z dwóch konfiguracji: stock i racing. Niepełne oszklenie czyli brak przednich bocznych szyb oraz jak dla mnie nieciekawe kalkomanie.
Łukasz Szwarc
url=http://pwm.org.pl/viewtopic.php?f=215&t=10537
Avatar użytkownika
spiinacz
 
Posty: 431
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 20:00
Lokalizacja: Poznań `84

Reklama

Re: [in box] `70 Chevelle 3`n 1

Postprzez INsejn » piątek, 9 listopada 2007, 17:03

Ponoć jest to średni model jak na Revella, nie postarali się zbytnio: Recenzja
Łukasz
Obrazek
Avatar użytkownika
INsejn
 
Posty: 225
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:41
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [in box] `70 Chevelle 3`n 1

Postprzez frugoman » piątek, 9 listopada 2007, 19:48

Dobre 10 lat temu robiłem ten model od AMT i była to masakra, choć mówię to z perspektywy dnia dzisiejszego-wtedy jeszcze malowałem karoserię pędzlem z milionem paprochów :mrgreen:
Pamiętam też że kalki z tymi białymi pasami na maskę i bagażnik były bardzo cieniutkie, i po naklejeniu prześwitywał spod nich kolor. Ciekawe jak u Revell'a będzie... Generalnie to autko jest bardzo fajne, ale właśnie ze względu na moje wspomnienia nie bardzo mam przekonanie do jego zakupu.
Avatar użytkownika
frugoman
 
Posty: 233
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2007, 10:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: [in box] `70 Chevelle 3`n 1

Postprzez spiinacz » piątek, 9 listopada 2007, 20:19

Z całej tej trójki modeli, właśnie ten model najmniej mi się podoba, kupiłem go częściowo dla cześci czyli dodatki do silnika, felgi i opony. Jako, że mało jest takich dodatków, trzeba zbierać co się da. Opony może nie są najpiękniejsze szczególnie te szerokie ale myślę, że po lekkim przeszlifowaniu będą się dużo lepiej prezentowały.
Nawet nie wiem czy będe składał ten model 8-)
Ostatnio edytowano piątek, 9 listopada 2007, 20:33 przez spiinacz, łącznie edytowano 1 raz
Łukasz Szwarc
url=http://pwm.org.pl/viewtopic.php?f=215&t=10537
Avatar użytkownika
spiinacz
 
Posty: 431
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 20:00
Lokalizacja: Poznań `84

Re: [in box] `70 Chevelle 3`n 1

Postprzez frugoman » piątek, 9 listopada 2007, 20:32

spiinacz napisał(a):...kupiłem go częściowo dla cześci czyli dodatki do silnika, felgi i opony. Jako, że mało jest takich dodatków, trzeba zbierać co się da. Opony może nie są najpiękniejsze szczególnie te szerokie ale myślę, że po lekkim przeszlifoaniu będą się dużo lepiej prezentowały.
Nawet nie wiem czy będe składał ten model 8-)

-Och Mózgu, ależ ty jesteś podstępny!
-Ależ oczywiście Pinky. A teraz pokażę Ci mój plan zdobycia władzy nad światem
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
frugoman
 
Posty: 233
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2007, 10:16
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Pojazdy cywilne - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości