Modele MFH - gdzie? co? jak?

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

Modele MFH - gdzie? co? jak?

Postprzez Dorotka » wtorek, 12 sierpnia 2014, 18:37

Czołem!

Możecie podpowiedzieć skąd najlepiej sprowadzić? Macie jakieś źródła zaopatrywania? Dobre ceny, etc.?

Z góry dzięki
:)
Skończyć nie mogę :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Dorotka
 
Posty: 2492
Dołączył(a): środa, 10 kwietnia 2013, 10:31

Reklama

Re: Modele MFH - gdzie? co? jak?

Postprzez rotpol13 » wtorek, 12 sierpnia 2014, 19:14

Czyżbyś chciał nabyć drogą kupna ten model - MODEL FACTORY HIRO Kit 1:12 Ferrari 250 GTO 64 :)
Pozdrawiam,
Kamil
Avatar użytkownika
rotpol13
 
Posty: 4411
Dołączył(a): niedziela, 11 sierpnia 2013, 09:28
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh

Re: Modele MFH - gdzie? co? jak?

Postprzez Dorotka » wtorek, 12 sierpnia 2014, 19:50

rotpol13 napisał(a):Czyżbyś chciał nabyć drogą kupna ten model - MODEL FACTORY HIRO Kit 1:12 Ferrari 250 GTO 64 :)


Czyżbyś miał coś do powiedzenia w tej kwestii, czy też będziesz bił pianę i tutaj?
Skończyć nie mogę :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Dorotka
 
Posty: 2492
Dołączył(a): środa, 10 kwietnia 2013, 10:31

Re: Modele MFH - gdzie? co? jak?

Postprzez levee » wtorek, 12 sierpnia 2014, 20:15

Ja co prawda zamawiałem tylko ich akcesoria i dodatki (na modele mnie jeszcze nie stać, a robią takie fajne klasyki z Le Mans :roll: ) - zawsze z hobbyeasy.com. Można zamawiać też z ich strony domowej - ceny identyczne jak w HE, ale wysyłka z Japonii (pewnie droższa)
levee
 
Posty: 313
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 11:07

Re: Modele MFH - gdzie? co? jak?

Postprzez rotpol13 » wtorek, 12 sierpnia 2014, 20:18

Dorotka napisał(a):
rotpol13 napisał(a):Czyżbyś chciał nabyć drogą kupna ten model - MODEL FACTORY HIRO Kit 1:12 Ferrari 250 GTO 64 :)


Czyżbyś miał coś do powiedzenia w tej kwestii, czy też będziesz bił pianę i tutaj?


To Twój wątek, możesz zgłosić mój wpis do moderacji. Zapewniam, że zostanie usunięty natychmiast.

PS. Źle zrozumiałeś to co napisałem, nie jesteś pierwszy i nie ostatni :-| Szkoda :!:
Pozdrawiam,
Kamil
Avatar użytkownika
rotpol13
 
Posty: 4411
Dołączył(a): niedziela, 11 sierpnia 2013, 09:28
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh

Re: Modele MFH - gdzie? co? jak?

Postprzez Dorotka » wtorek, 12 sierpnia 2014, 20:31

levee napisał(a):Ja co prawda zamawiałem tylko ich akcesoria i dodatki (na modele mnie jeszcze nie stać, a robią takie fajne klasyki z Le Mans :roll: ) - zawsze z hobbyeasy.com. Można zamawiać też z ich strony domowej - ceny identyczne jak w HE, ale wysyłka z Japonii (pewnie droższa)


:)

Dzięki! Muszę się chyba do hobbyeasy przekonać... Jeszcze nic u nich nie kupowałem, to może to będzie ten pierwszy raz :lol:

:)

rotpol13 napisał(a):
Dorotka napisał(a):
rotpol13 napisał(a):Czyżbyś chciał nabyć drogą kupna ten model - MODEL FACTORY HIRO Kit 1:12 Ferrari 250 GTO 64 :)


Czyżbyś miał coś do powiedzenia w tej kwestii, czy też będziesz bił pianę i tutaj?


To Twój wątek, możesz zgłosić mój wpis do moderacji. Zapewniam, że zostanie usunięty natychmiast.

PS. Źle zrozumiałeś to co napisałem, nie jesteś pierwszy i nie ostatni :-| Szkoda :!:


No wiesz... Skoro nie jestem ani pierwszym ani ostatnim, który ma problem z twoimi komunikatami, to może to Ty powinieneś przemyśleć ich formę....
Skończyć nie mogę :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Dorotka
 
Posty: 2492
Dołączył(a): środa, 10 kwietnia 2013, 10:31

Re: Modele MFH - gdzie? co? jak?

Postprzez rotpol13 » wtorek, 12 sierpnia 2014, 21:21

Dorotka napisał(a):No wiesz... Skoro nie jestem ani pierwszym ani ostatnim, który ma problem z twoimi komunikatami, to może to Ty powinieneś przemyśleć ich formę....


Cięta riposta! Przemyślę. Mam nadzieję, że inni też ;o)
Pozdrawiam,
Kamil
Avatar użytkownika
rotpol13
 
Posty: 4411
Dołączył(a): niedziela, 11 sierpnia 2013, 09:28
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh


Powrót do Pojazdy cywilne - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości