Transport drewna czyli Praga i HDS

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

Transport drewna czyli Praga i HDS

Postprzez Zaba109 » niedziela, 25 stycznia 2015, 13:27

Witam wszystkich serdecznie. Nie potrafiłem wybrać miejsca na umieszczenie swojego wątku więc zrobiłem to intuicyjnie. Poszukuję zestawu lub kilku oddzielnych modeli traktujących o tematyce transportu leśnego. Materiał, który mnie interesuje to plastik. Przejrzałem oferty wiodących producentów i nie znalazłem tego czego szukałem. Co prawda odszukałem Volvo FH 16 który sprawdziłby się w roli ciągnika idealnie, ale mam problem z przyczepą z HDS'em (dźwigiem do przenoszenia drewna). Jeżeli ktoś z Was forumowicze ma dostęp do oferty mniej znanych producentów na przykład z Czech lub innych sąsiednich Państw, proszę aby zaprezentował mi wynik swoich poszukiwań. Myślę, że gdzieś ktoś kiedyś takie coś wdrożył do sprzedaży ;) Jeżeli mam rację i coś znajdziecie, będę bardzo bardzo wdzięczny. Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam. ;o)
Wojna jest najbardziej wydajnym silnikiem postępu technologicznego.
Avatar użytkownika
Zaba109
 
Posty: 27
Dołączył(a): sobota, 5 kwietnia 2014, 11:15
Lokalizacja: Wągrowiec

Reklama

Powrót do Pojazdy cywilne - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości