Ford Mercury 1949 Revell 1:24

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

Ford Mercury 1949 Revell 1:24

Postprzez Coppercat » piątek, 8 stycznia 2016, 22:03

Mój najnowszy nabytek (via ebay).
Długo sie nie mogłem zdecydować, ale w końcu go kupiłem.
Będzie do kolekcji ZZ-Top obok Ford'a '32.

Pudełko:

Obrazek

Inbox:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kiedyś kupiłem kastę żywiczną produkcji Jimmi Flintstone:

Obrazek

Teraz będzie okazja ją wykorzystać. Porównanie kasty zestawowej z budą Jimmi'ego:

Obrazek

Obrazek

Niestety dodatków (blaszek, żywic itp.) do tego modelu nie udało mi się nigdzie znaleźć :cry:
Chciałbym zrobić coś takiego dla moich chłopaków z gitarami (fotka ze strony scaleproduction.de, gdzie kupiłem figurki ZZ-Top):

Obrazek
Pozdrawiam,
Jacek
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Avatar użytkownika
Coppercat
 
Posty: 1310
Dołączył(a): piątek, 5 kwietnia 2013, 23:21
Lokalizacja: Częstochowa

Reklama

Re: Ford Mercury 1949 Revell 1:24

Postprzez Adas' » wtorek, 12 stycznia 2016, 15:57

Ty ino bys psul i dodawal. Ten Merc to przecierz bardzo dobry i poprawny model. wszystko pasuje idealnie, detal jest bardzo "ostry", jak plastik byl by troche lepszej jakosci to ten Mercury moglby byc wypustem TAMIYII. Revell dodal opcjii do budowy chyba z pieciu roznych kombinacji, serce, czego chcesz wiecej?

Karoseria Flinstona byla na czasie jak jedynym modelem byl AMT, i nie bylo wyjscia, albo samemu przycinac dach, albo miec go jak chciala fabryka. Nie kumam po kiego czorta utrudniasz sobie zycie.

Dodaj pare kabli, troche drutow, i miej frajde z budowania.
Avatar użytkownika
Adas'
 
Posty: 721
Dołączył(a): poniedziałek, 12 marca 2012, 18:00

Re: Ford Mercury 1949 Revell 1:24

Postprzez Coppercat » wtorek, 12 stycznia 2016, 16:25

A Ty zrzędzisz jak moja teściowa :twisted:
Po prostu budę od Jimmy'ego miałem już wcześniej. Nie wiedziałem jaki model mi się uda kupić ......
Nie jestem pewien, czy tą karoserię w ogóle użyję. Chociaż nie powiem - podoba mi się.
Nie dopiszę, że chciałbym otworzyć drzwi i bagażnik, bo napiszesz, że utrudniam sobie życie :oops:
Pewnie masz trochę racji, ale tak mam: tylko z tego jest prawdziwa radocha, co przyszło trudno.
Pozdrawiam,
Jacek
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Avatar użytkownika
Coppercat
 
Posty: 1310
Dołączył(a): piątek, 5 kwietnia 2013, 23:21
Lokalizacja: Częstochowa


Powrót do Pojazdy cywilne - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości