Czołg T-72 De Agostini

Nabyłeś nowy model, chcesz pokazać zawartość pudełka lub o nią zapytać, słyszałeś o fajnych nowościach - podziel się tym z innymi.

Czołg T-72 De Agostini

Postprzez janwos » wtorek, 14 marca 2017, 12:06

Cześć, pojawiła się nowa kolekcja od De Agostini. Czołg T-72 z opcją RC.
Skala modelu to chyba 1:16.

łapcie link: http://czolgt72.pl/

Z tego co wyczytałem, to model ma metalowe gąsienice zrobione z pojedynczych ogniw i wieże wykonaną z plastiku. Ktoś miał to w ręcę, składa? Możecie coś więcej powiedzieć? :)
janwos
 
Posty: 10
Dołączył(a): środa, 18 stycznia 2017, 12:42

Reklama

Re: Czołg T-72 De Agostini

Postprzez Coppercat » wtorek, 14 marca 2017, 13:26

To wersja cywilna tego czołgu :?: :shock: :?:
Pozdrawiam,
Jacek
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Avatar użytkownika
Coppercat
 
Posty: 1310
Dołączył(a): piątek, 5 kwietnia 2013, 23:21
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Czołg T-72 De Agostini

Postprzez Marcin_Matejko » niedziela, 26 marca 2017, 20:00

Miałem ich kilka, jakoś zbliżona do starszych HengLongów, choć mechanicznie słabsze ze względu na podział dla potrzeb gazetki. Elektronika na niskim poziomie, ale przynajmniej na 2.4GHz. Najmocniejszą zaletą zestawu są metalowe gąsienice, reszta taka sobie. Na pewno cała seria wydawnicza jest za droga jak za model o tym poziomie, niemniej alternatywy na razie nie ma. Myślę że lepiej i taniej kupić T90 HL w tej skali, oczywiście to insza inszość, ale jak kto chce. Jak ktoś się uprze to chyba lepiej przerobić T72 z Trumpka (wkrótce ma być) na RC niż poprawiać ten zestaw. Jednak jak by nie było w każdej opcji dużo pracy.
Polecam odwiedziny na RCtank.pl i poszukanie tematu o T72 Deagostini
Per Aspera ad Astra
IPMS Polska / IPMS Świdnica / IPMS Air-race / RCtank.pl / RC-trial.pl
Avatar użytkownika
Marcin_Matejko
 
Posty: 1335
Dołączył(a): sobota, 15 stycznia 2011, 21:56
Lokalizacja: Świdnica

Re: Czołg T-72 De Agostini

Postprzez janwos » czwartek, 30 marca 2017, 09:24

Dzięki, poczytałem sobie trochę na tym RCtank.pl I znalazłem podobny komentarz do Twojego, ale facet pisze, że wcale nie wyjdzie taniej. Nie wiem czy jestem na tyle obeznany żeby sobie to samemu wszystko ogarnąć ...

"Alternatywą dla Deagostini, jest przybudowa T90 HL lub połączenie go z modelem T72 Trumpka, który ukaże się niebawem. Jednak wtedy koszt nie będzie mniejszy od Deagostini. I w T90 trzeba będzie zmienić całą trakcję koła napędowe, napinające, nośne oraz oczywiście gąski. Podniesie to znacznie koszt modyfikacji bo jak na razie nie ma alternatywnych elementów do takiej przebudowy poza zestawem Deagostini."
janwos
 
Posty: 10
Dołączył(a): środa, 18 stycznia 2017, 12:42


Powrót do Pojazdy cywilne - in-boxy, nowości, opinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości