Night Rider M-Model 1/35

Relacje z budowy, porady, zestawy, nowości dotyczące figurek - to właśnie tutaj.

Moderator: xenomorph

Night Rider M-Model 1/35

Postprzez Czarny » sobota, 27 czerwca 2009, 00:43

Coś mnie ostatnio chęć wzięła na malnięcie sobie figuraska ;o) ;o) ;o) Ot tak poprostu znudziło mi sie czekanie na kilka dodatków do maszynek latających w jedynie słusznej 1/48 skali. Wybór padł na produkt M-Modelu "Night Rider":

Obrazek

Zestawik b.dobrze odlany, o ładnych czystych detalach, choć niezbyt dużo ich. Bardzo podoba mi sie twarz tego delikwenta, oraz rzeźba drzewka. W skład zestawu oprócz figurki i podtsawki wchodzi też odcinek drutu kolczastego. Gorąco polecam jako odskocznia od tego co normalnie robicie.


Oto jak sytuacja przedstawia sie na froncie robót:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Wszelkie rady i sugestie, jak uczynić z tego czegoś pomalowany na poziomie model bardzo mile widziane.

Pierwsze moje pytanko do was: jakiego koloru powinny być rączki rzecinaka do drutu? niemieckie II wojenne wykonane były z jakiegoś materiału syntetycznego któego teraz nazwy sobie nie przypomnę a ich starsza wersja??
Avatar użytkownika
Czarny
 
Posty: 1000
Dołączył(a): poniedziałek, 15 grudnia 2008, 14:00
Lokalizacja: Kraków

Reklama

Re: Night Rider M-Model 1/35

Postprzez jaro37w » sobota, 27 czerwca 2009, 08:41

Ale dziury na twarzy to mógł by kolega zaszpachlować bo brzydko będzię wyglądało..
Avatar użytkownika
jaro37w
 
Posty: 146
Dołączył(a): sobota, 11 kwietnia 2009, 18:58
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Night Rider M-Model 1/35

Postprzez Czarny » sobota, 27 czerwca 2009, 10:17

No fakt, bąbelek na nosie wyszedł... trzeba będzie coś z tym zrobić.
Avatar użytkownika
Czarny
 
Posty: 1000
Dołączył(a): poniedziałek, 15 grudnia 2008, 14:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Night Rider M-Model 1/35

Postprzez Czarny » wtorek, 7 lipca 2009, 18:21

Mały updejcik, może kogoś zainteresuje. Na fotkach wyszło straszne ziarno, postaram się zrobić jakieś lepsze. Do końca pozostało niewiele, drut, nożyce i poprawki.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Czarny
 
Posty: 1000
Dołączył(a): poniedziałek, 15 grudnia 2008, 14:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Night Rider M-Model 1/35

Postprzez Chamzat » niedziela, 12 lipca 2009, 14:55

A może by tak bardziej wycieniować mundur? Bo z tego co widzę cieniowanie jest raczej symboliczne, przez co soldat przypomina leżącą plamkę... no chyba że to wina fotek... ale myślę że tak czy owak trochę odważniejszego cieniowania wydobyłoby całe piękno z tego produktu M-Modela :)
Chamzat
 

Re: Night Rider M-Model 1/35

Postprzez Czarny » poniedziałek, 13 lipca 2009, 19:11

Raz że to wina fotek, dwa że cieniowanie zostało troszkę spłaszczone brudzeniem munduru pigmentami. To się jeszcze poprawi wyciągając na końcu niektóre punkty.
Avatar użytkownika
Czarny
 
Posty: 1000
Dołączył(a): poniedziałek, 15 grudnia 2008, 14:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Night Rider M-Model 1/35

Postprzez Kamil Feliks Sztarbała » poniedziałek, 13 lipca 2009, 19:19

no wiesz.. mapy twierdzy kraków to nie najlepsze tło do dobrych jakościowo zdjęć..
Kamil Feliks Sztarbała
 

Re: Night Rider M-Model 1/35

Postprzez Ave » poniedziałek, 13 lipca 2009, 22:03

Cienie faktycznie mogłyby być głębsze, ale ogólnie mi się ten figurek podoba. Fajnie, realistycznie ujednolicona kolorystyka scenki.
Obrazek
Marcin
Avatar użytkownika
Ave
 
Posty: 504
Dołączył(a): piątek, 3 października 2008, 02:58

Re: Night Rider M-Model 1/35

Postprzez Czarny » środa, 15 lipca 2009, 18:50

Kamil Feliks Sztarbała napisał(a):no wiesz.. mapy twierdzy kraków to nie najlepsze tło do dobrych jakościowo zdjęć..


Nie było nic lepszego pod ręką więc wybrałem "dla klimatu" takie rozwiązanie. Na pewno fotki finalne będą znaczne lepsze i robione nie na mapach.
Avatar użytkownika
Czarny
 
Posty: 1000
Dołączył(a): poniedziałek, 15 grudnia 2008, 14:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Night Rider M-Model 1/35

Postprzez rollingstones » środa, 29 lipca 2009, 18:38

Bardzo naturalnie - podoba mi się
płotka
Avatar użytkownika
rollingstones
 
Posty: 4136
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 10:29
Lokalizacja: KIelce


Powrót do Figurki - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości