Figurki wojów z modeliny :D

Relacje z budowy, porady, zestawy, nowości dotyczące figurek - to właśnie tutaj.

Moderator: xenomorph

Figurki wojów z modeliny :D

Postprzez pitter97 » wtorek, 28 listopada 2017, 23:24

Cześć ludziska, jakieś 2mce temu zrodził się we mnie pomysł zrobienia warowni słowiańskich wojów z X wieku, prace nad warownią trwają, ale zrodził się problem..., skąd wziąć wojów?!
Znalazłem ja necie jakieś zestawy słowian i podobnych im tworów, ale to nie to, potrzebowałem bardziej zróżnicowanych pozycji, bardziej statycznych, naturalnych, nie chciałem się bawić w przerabianie ich, bo po prostu nie miałem pomysłu.
Więc pozostało mi ręczne zrobienie takowych stworzeń :D
Miały to być moje pierwsze w życiu, zrobione własnoręcznie figurki.
Zakupiłem jakąś biedacką modelinę, skompletowałem budżetowe narzędzia i do dzieła :D
Zrobiłem pierwsze 3 sztuki, każda kolejna podobała mi się bardziej, a poprzednia dużo mniej :lol: , wiadomo, praktyka czyni mistrza. Oceńcie to coś fachowym okiem, skrytykujcie i podeślijcie jakieś rady zielonemu koledze.
Modelinę myślę zmienić na jakąś masę modelarską, całość oczywiście robiona na drucie, część już pomalowana wstępnie :D
figurka nr3:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
pitter97
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela, 26 listopada 2017, 18:08

Reklama

Re: Figurki wojów z modeliny :D

Postprzez pitter97 » wtorek, 28 listopada 2017, 23:27

figurka nr2:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
figurka nr1:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
wszystkie 3 razem, miało być 1:72 ale trochę uciekło :D
Obrazek
Avatar użytkownika
pitter97
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela, 26 listopada 2017, 18:08


Powrót do Figurki - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości