LAH Division - Charków 1943 - S&T 120mm

Właśnie skończyłeś figurkę, chciałbyś ją zaprezentować - poddaj ją tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

LAH Division - Charków 1943 - S&T 120mm

Postprzez Marcin Łukawski » czwartek, 19 lutego 2009, 21:59

Witam
Trochę się tutaj w figurkach mało dzieje....
Wstawiam więc starszą figurę,którą pokazywałem wcześniej na figurki.org a niedawno cyknąłem nowe fotki.
Figura ma 120 mm. Wyprodukowana została przez firmę S&T.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam M.
Avatar użytkownika
Marcin Łukawski
 
Posty: 360
Dołączył(a): niedziela, 7 października 2007, 21:59
Lokalizacja: Łódź

Reklama

Re: LAH Division - Charków 1943 - S&T 120mm

Postprzez Ave » piątek, 20 lutego 2009, 02:34

No w sumie jak ma się tu dużo dziać, skoro figurkowa elita na ogół nie udziela się nigdzie poza Figurki.org? :) Za to jak już ktoś z Was coś tu wrzuci, to trzeba pod biurkiem szczęki szukać :) Śliczny hitlersyn. Strasznie opalony jak na zimę, ale mi tam takie rzeczy nie wadzą. Ogólnie te ryjki (jeśli to nie jakiś sekretny przepis), to malujesz jakoś standardowo typu olejne siena palona i biel na piaskowy podkład, czy coś inaczej?
Obrazek
Marcin
Avatar użytkownika
Ave
 
Posty: 504
Dołączył(a): piątek, 3 października 2008, 02:58

Re: LAH Division - Charków 1943 - S&T 120mm

Postprzez Marcin Łukawski » sobota, 21 lutego 2009, 16:02

Witam. Dzięki za komentarz. Na figurkach.org też raczej nie za dużo się dzieje...a to dlatego, ze jest nas mało ;). Swoim stwierdzeniem chciałem bardziej zmotywować do pokazywania swoich prac...lepszych lub gorszych no i do pracy bo bez ćwiczenia to jeszcze nikt się malować nie nauczył. Każda figura to nowe doświadczenie :)
Czy ja wiem czy opalony...różnie człowiek reaguje na zimno inni się robią bladzi inni czerwoni;). Generalnie stosuję te farby które podałeś ale lubię dodawać niewielkie ilości żółtej ochry i różnych odcieni czerwieni , bądź brązu.

Pozdrawiam M.
Avatar użytkownika
Marcin Łukawski
 
Posty: 360
Dołączył(a): niedziela, 7 października 2007, 21:59
Lokalizacja: Łódź


Powrót do Figurki - galeria ukończonych figurek

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości