Ostfront44 winietka 1/35

Właśnie skończyłeś figurkę, chciałbyś ją zaprezentować - poddaj ją tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Moderator: xenomorph

Ostfront44 winietka 1/35

Postprzez Adam Obrębski » poniedziałek, 20 kwietnia 2009, 22:47

W ramach kolejnych treningów, przemalowałem figuranta, a żeby nie stało mu się samotnie dorzuciłem złoma - u mnie na warsztacie nic sie nie marnuje :mrgreen:
ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Może komuś się spodoba ;o)
Pozdrawiam,
Adam
Obrazek
Avatar użytkownika
Adam Obrębski
 
Posty: 1746
Dołączył(a): piątek, 21 września 2007, 20:29
Lokalizacja: Łódź

Reklama

Re: Ostfront44 winietka 1/35

Postprzez Slash » wtorek, 21 kwietnia 2009, 00:31

[quote="Adam Obrębski"
Może komuś się spodoba ;o)[/quote]

Mi się podoba :!: Tak całość jak również zwróciłem uwagę na kałużę (co prawda mam wrażenie, niektóre by się wylały bo są przechylone) oraz figuranta. Cieniowane fajne, ostrzejsze chyba niż ostatnio i mam nadzieje, że ostrzej już nie będzie ;o)
Avatar użytkownika
Slash
 
Posty: 3046
Dołączył(a): środa, 28 maja 2008, 17:50

Re: Ostfront44 winietka 1/35

Postprzez arthur_szu » wtorek, 21 kwietnia 2009, 07:58

Mi równiez sie podoba wykorzystanie złomu modelarskiego ;o) Mimo wszystko odrobinka dziegdziu... Łaty śniegu troszkę losowo / chaotycznie rozłożone, zacieki rdzy częściowo pewnie powstały po zniszczeniu teciaka więc powinny iść też skośnie do kadłuba (zgodnie z grawitacją ;o)) - tu widać tylko te powstałe w trakcie eksploatacji (co uważam też za przesadzone, bo jakby nie patrzeć czołgi raczej tak szybko nie rdzewiały)... Ale ogólne wrażenia zacne :)
Pozdrawiam, Artur Sz.
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
arthur_szu
 
Posty: 242
Dołączył(a): poniedziałek, 30 marca 2009, 12:04
Lokalizacja: Braniewo/Koszalin


Powrót do Figurki - galeria ukończonych figurek

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości