Stug III Hybrid

(27.09.2011-...)

Stug III Hybrid

Postprzez don » sobota, 1 lipca 2017, 10:09

Witam.
Przypadkowo wpadła mi w ręce blaszka P35-028. Gdzie znajdę jakieś fotki tego pojazdu. Chciałbym spróbować coś udłubać, a nie mogę znaleźć niczego konkretnego. Ta sama sprawa z schurzen do Stug IV z Królewca. Też nie mogę znaleźć niczego mądrego, więc proszę o pomoc fachowców.
don

Reklama

Re: Stug III Hybrid

Postprzez don » wtorek, 4 lipca 2017, 03:23

Cisza. Nikt nic nie wie, albo wszyscy na wakacjach.
Znalazłem jedną fotkę tego pojazdu z Czech. Może ktoś ma coś więcej. Jakieś szczegóły.
Pojazd to Stug III Transsexual, cokolwiek to znaczy :). Atak wydał do niego zestaw o czym pewnie doskonale wiecie.
Będę chciał zrobić zimmerit. Czy jest jakieś narzędzie do zrobienia waflowego zimmu ?
don

Postprzez cooper69 » wtorek, 4 lipca 2017, 09:46

Rozumiem, źe ten StuG na zastąpionego penisa czyli lufę waginą czyli armatą odwróconą o 180 stopni i celującą w przedział silnikowy :lol:

Z chęcią zobaczę to zdjęcie.
I nie trzymaj nas dłużej w niepewności - większość mężczyzn to wzrokowcy.
Obecne zainteresowania - pancerka Polskich Sił Zbrojnych na zachodzie i niemiecka (głównie niszczyciele czołgów).
Galeria: Panther Ausf. A by Tamiya,Jagdpanzer IV L/48 Normandia by Italeri, Sherman Firefly Ic, 1 DPanc. gen. Maczka - Asuka 35-028, Cromwell Mk. IV, 1 DPanc. - (Tamiya 35221)
Bieżący warsztat Renault FT-17 "Trup" - 1:35 MENG TS-008
Pozdrawiam
Rafał Dzięgielewski made by 71
cooper69

Postprzez Greif » wtorek, 4 lipca 2017, 15:17

Takie moje cosik z terenu Czech, model robiony ze 15-17? lat temu...już nie pamiętam...miał być z podstawką ale nie miałęm wtedy figurek cywilnych do niego, zdjęcia są w którymś Panzerwreck
http://model-klub.pl/forum/viewthread.p ... ad_id=1647
Pozdro
Greif

Powrót do StuGmania - StuG III G (StuH) - mini projekt grupowy