(D) Spacer kotka

Relacje z budowy, porady, zestawy, nowości dotyczące dioram - to właśnie tutaj.

(D) Spacer kotka

Postprzez bordawski » wtorek, 13 grudnia 2016, 15:08

Witam, jako że mam troszkę więcej wolnego czasu wygrzebałem rozpoczętego ponad rok temu Leoparda i postanowiłem dorobić mu podstawkę. Model jest moim pierwszym współczesnym czołgiem, więc pewnie jest w nim masa baboli, nie wiem nie znam się. Zresztą podchodzę do tego projektu mocno rekreacyjnie i rozrywkowo. Z góry przepraszam za jakość zdjęć niestety nie dysponuję najlepszym sprzętem.

Obrazek
Obrazek

Teraz podstawka prace są zaawansowane ale dotarłem do etapu w którym zaczynają się schody, czyli podłoże i betonowy most. Ktoś ma może jakieś pomysły?
Ja planowałem zmieszać gips, piasek dla szynszyli, i wikol z pigmentami i tym posmarować, w rzece wrzucić troszkę kamyczków. Trawka i krzaczki też będą.
Zastanawiam się jednak czy wcześniej nie rozsiać trochę krzewów, łatwo będzie je wbić w styrodur.
Co do betonowego mostka oglądałem trochę prac i wydaje mi się że autorzy chyba malują całość jasno szarym i odcieniami, a potem robią czarnego łosza plus jakieś inne zacieki, jednak będę wdzięczny za rady. I informacje.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
bordawski
 
Posty: 87
Dołączył(a): wtorek, 13 sierpnia 2013, 17:40

Reklama

modele polskich samolotów

Re: (D) Spacer kotka

Postprzez bordawski » wtorek, 20 grudnia 2016, 12:19

Zrobiłem trochę prac ogrodniczych

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
bordawski
 
Posty: 87
Dołączył(a): wtorek, 13 sierpnia 2013, 17:40

Re: (D) Spacer kotka

Postprzez bordawski » niedziela, 8 stycznia 2017, 18:55

Powoli prace idą do przodu
Obrazek
Obrazek
Obrazek
bordawski
 
Posty: 87
Dołączył(a): wtorek, 13 sierpnia 2013, 17:40


Powrót do Dioramy - warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości