Mały Książę (1:72)

Właśnie skończyłeś dioramę, chciałbyś ją zaprezentować - poddaj ją tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Mały Książę (1:72)

Postprzez Borzadow » czwartek, 18 lutego 2010, 13:44

Witam!
Oto efekty zmagań z niewdzięcznym ludzikiem i nie dającą się zagiąć czasoprzestrzenią ;o)
Warsztat: http://www.pwm.org.pl/viewtopic.php?f=28&t=10146&start=0

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Borzadow
 

Reklama

Re: Mały Książę (1:72)

Postprzez Mac Eyka » czwartek, 18 lutego 2010, 16:20

Nie no fajna ta mini dioramka.
Nie wiem czy innio maja podobne odczucie, ale mi ta planetka kojarzy się nieodparcie z bajaderką.
Z pozdrowieniami Samozwańczy Prezes Gildii Kręcących się Śmigiełek Maciek Poniatowski

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Mac Eyka

Zimna Wojna 2
 
Posty: 3042
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 22:08
Lokalizacja: Ouagadougou w Burkina Faso

Re: Mały Książę (1:72)

Postprzez Radek Pituch » piątek, 19 lutego 2010, 20:27

Choć ludek przypomina bardziej hobbita, który wdrapał się na Ferrero Rocher, niemniej jednak pomysł by pokazać temat petit Prince'a jest interesujący.Chyba podkradnę :)

Radek
Avatar użytkownika
Radek Pituch
 
Posty: 2152
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mały Książę (1:72)

Postprzez Borzadow » niedziela, 21 lutego 2010, 15:54

Radek Pituch napisał(a):ludek przypomina bardziej hobbita, który wdrapał się na Ferrero Rocher

Hahaha, upadłem :mrgreen: ale coś w tym jest :) No cóż, przyznam że w tej malutkiej skali sporo mi jeszcze brakuje :)

Radek Pituch napisał(a):pomysł by pokazać temat petit Prince'a jest interesujący.Chyba podkradnę :)

A bardzo proszę, temat naprawdę jest super przyjemny w realizacji, toteż jeśli się zdecydujesz to z chęcią popatrzę jak Ci idzie ;o)
Borzadow
 

Re: Mały Książę (1:72)

Postprzez Radek Pituch » niedziela, 21 lutego 2010, 23:54

Borzadow napisał(a):
Radek Pituch napisał(a):ludek przypomina bardziej hobbita, który wdrapał się na Ferrero Rocher

Hahaha, upadłem :mrgreen: ale coś w tym jest :) No cóż, przyznam że w tej malutkiej skali sporo mi jeszcze brakuje :))


Dobrze widzieć, ze są jeszcze na świecie ludzie z poczuciem humoru i dystansem do tego co robią :)
Pozdrawiam

Radek
Avatar użytkownika
Radek Pituch
 
Posty: 2152
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 13:48
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Dioramy - galeria ukończonych dioram

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości