Angielska herbata...

Właśnie skończyłeś dioramę, chciałbyś ją zaprezentować - poddaj ją tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Re: Angielska herbata...

Postprzez mnowogro » wtorek, 7 kwietnia 2009, 15:52

Twoje prace są cudownie "malarskie" - fantastycznie kolorowe, z bardzo ładnymi przejściami między kolorami - w mojej opinii bliżej im pastelowych lub akwarelowych obrazów niż naszych, trójwymiarowych kolorowanek.
Bardzo podoba mi się rozrzucona trawa przy wodzie - sprawia wrażenie obecności wiatru, który ją rozrzuca.

Czy byłbyś w stanie nam zdradzić z jakich rzeczy jesteś niezadowolony w tej pracy?
Bo choć przyporządkowuję jej 11 pkt w 10 pkt skali, to jednak czuję że to chyba za mało. Słowa "cudowna, niesamowita" niestety nie oddają miejsca jak bardzo poza moją skalą ocen ta praca wylądowała ;)
mnowogro
 
Posty: 752
Dołączył(a): piątek, 3 października 2008, 20:48

Reklama

Re: Angielska herbata...

Postprzez siara1939 » wtorek, 7 kwietnia 2009, 17:02

A widziales kiedys artyste, ktory jest zadowolony ze swojej pracy?
Ja nie.
Jezeli jest zadowolony, to znaczy, ze nie rozwija sie i nie dazy do doskonalenia sie. :D
Avatar użytkownika
siara1939

Korvettenkapitän PWM'u
 
Posty: 5061
Dołączył(a): sobota, 2 lutego 2008, 12:19

Re: Angielska herbata...

Postprzez mnowogro » wtorek, 7 kwietnia 2009, 20:01

No nie traktujmy mojego pytania tak retorycznie i całościowo.
Pozwólmy Piotrkowi się wypowiedzieć :)
mnowogro
 
Posty: 752
Dołączył(a): piątek, 3 października 2008, 20:48

Re: Angielska herbata...

Postprzez ewpiga » czwartek, 9 kwietnia 2009, 00:08

Jeśli w pytaniu chodzi o to, czy lubię to co robię i czy sprawia mi to satysfakcję, to odpowiedź jest twierdząca, modelarstwo jest dla mnie pasjonującym zajęciem. Jeśli natomiast chodzi o efekt końcowy gotowego modelu czy dioramy, to jak każdy modelarz- raz jestem zadowolony bardziej, raz mniej a czasem wcale.

Można też krócej napisać tak jak siara : Jeżeli jest zadowolony, to znaczy, że nie rozwijasz się w dziedzinie…

Woda alb rzeczka nie pamiętam co to miało być.. z jej wygładu oraz użytego specyfiku do jej wykonania zadowolony nie byłem.
Piotrek.
Avatar użytkownika
ewpiga

rpm1+mod
 
Posty: 3291
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 22:12
Lokalizacja: Słubice

Poprzednia strona

Powrót do Dioramy - galeria ukończonych dioram

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości