Propaganda (galeria)

Właśnie skończyłeś dioramę, chciałbyś ją zaprezentować - poddaj ją tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Re: Propaganda

Postprzez nick » wtorek, 5 sierpnia 2008, 13:49

Dawno nie widziałem coś, co by mi się tak zachwyciło i inspirował jak ten projekt - szczerze gratulacje za pomysł i wzorcowy wykonanie.

Pozwoliłem sobie wyczerpać inspyracji z Twojego projektu - mam nadzieję że nie masz nic przeciwko :)

piotr dmitruk napisał(a):A pokazać ją w świecie, nie trzymać tylko na tym forum!

Hmm, nie myślałem o tym. Moja znajomość języka Szekspira też stanowi pewną przeszkodę.
pozdr Tomek


Z wielką przyjemnością służę pomocą w tym materiale jako że język Szekspirowskim jest jedynym językiem, którym w pełni obsługuję :D
Rzeczywiście ta pracy powinno wychodzić na szerszym arenie!
Wystarczy mi wysyłać PW lub email
nick
 

Reklama

Re: Propaganda

Postprzez Yantom » wtorek, 5 sierpnia 2008, 23:38

nick napisał(a):Pozwoliłem sobie wyczerpać inspyracji z Twojego projektu - mam nadzieję że nie masz nic przeciwko :)


Dzięki za miłe słowa. Proszę sobie czerpać do woli :)

nick napisał(a):Z wielką przyjemnością służę pomocą w tym materiale jako że język Szekspirowskim jest jedynym językiem, którym w pełni obsługuję :D Rzeczywiście ta pracy powinno wychodzić na szerszym arenie!


Serdecznie dziękuję. Dzięki uprzejmości szanownego kolegi Siara1939, któremu pragnę przy okazji serdecznie podziękować, moja praca wyszła poza nasze forum.

pozdr Tomek
Avatar użytkownika
Yantom
 
Posty: 843
Dołączył(a): piątek, 21 września 2007, 14:13
Lokalizacja: Granowo

Re: Propaganda

Postprzez siara1939 » wtorek, 5 sierpnia 2008, 23:53

Yantom napisał(a):
nick napisał(a):Z wielką przyjemnością służę pomocą w tym materiale jako że język Szekspirowskim jest jedynym językiem, którym w pełni obsługuję :D Rzeczywiście ta pracy powinno wychodzić na szerszym arenie!


Serdecznie dziękuję. Dzięki uprzejmości szanownego kolegi Siara1939, któremu pragnę przy okazji serdecznie podziękować, moja praca wyszła poza nasze forum.

pozdr Tomek


Przyjemnosc po mojej stronie. ;o)
Teraz dopiero sie zorientowalem, ze walnalem byka i zamiast Russian- wpisalem tam Rushian. :oops:
Avatar użytkownika
siara1939

Korvettenkapitän PWM'u
 
Posty: 5061
Dołączył(a): sobota, 2 lutego 2008, 12:19

Poprzednia strona

Powrót do Dioramy - galeria ukończonych dioram

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości