Stalingrad zima 1942/43

Właśnie skończyłeś dioramę, chciałbyś ją zaprezentować - poddaj ją tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Stalingrad zima 1942/43

Postprzez Siela » wtorek, 19 sierpnia 2008, 18:46

Chciałem Wam przedstawić moją pierwszą modelarską kompozycje jaką stworzyłem. Było to już ładnych pare lat temu. W miedzy czasie została zniszczona ale udało mi się ją odtworzyć dlatego prezentuje ją na łamach forum.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano wtorek, 19 sierpnia 2008, 22:20 przez Siela, łącznie edytowano 3 razy
Siela
 

Reklama

Re: Stalingrad zima 1942/43

Postprzez Maciek » niedziela, 14 września 2008, 11:08

No to ja coś napiszę.;)
1) Jak on tam na górę wlazł?
2) Trochę dziwne oczy mają, ale to pewnie kwestia wprawy.
3) Ściany są za gładkie, jakieś pęknięcia by się przydały.
4) Zaszpachluj te łączenia na ścianach.
5) Cement też jakoś tak nienaturalnie wylazł na cegły.
6) Belki przydałoby się przyciemnić/pomalować.

No ale generalnie sama scenka mi się podoba. Tylko jeszcze ją troszkę dopracuj. ;o)
Maciek
 

Re: Stalingrad zima 1942/43

Postprzez greatgonzo » niedziela, 14 września 2008, 13:03

W zasadzie dioramy są mi dość obojętne, a figurek tu już wcale nie rozumiem. No chyba, że jako odzwierciedlenie pasji historycznej. Jednak na tych fotkach koleżka grzebiący w swoim karabinie wygląda fajnie. Tak czy inaczej to raczej nie znam się.
Ale odnośnie samego budynku.
- Co to jest to białe między 'cegłami'?
- Właśnie 'cegłami'. Sądząc z wielkości i proporcji to są to pustaki ceramiczne, a o ile wiem to takiego materiału nie używano przed wojną.
- Koleżka na górę wlazł normalnie schodami, które nie są elementem scenki, po czym przez drzwi wyszedł na coś co zupełnie nie wiem czym jest.
:?:
Tyle w misji krzewienia wiedzy o architekturze :D .
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
greatgonzo
 
Posty: 4054
Dołączył(a): czwartek, 4 września 2008, 16:23
Lokalizacja: Giżycko


Powrót do Dioramy - galeria ukończonych dioram

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości