Diorama nr 2 bez nazwy

Właśnie skończyłeś dioramę, chciałbyś ją zaprezentować - poddaj ją tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Diorama nr 2 bez nazwy

Postprzez Kacperek315 » niedziela, 12 października 2008, 13:11

Oto kolejne moje stworzenie, które wyszło spod moich rąk. Zrobiłem ją w 1 klasie liceum (czyli rok temu). Tym razem padło na Pz.Kpfw. IV, w którym zamieniłem trochę części, żeby wyglądało na front wschodni. I oczywiście dałem złe malowanie, ale to z pośpiechu, bo model zrobiłem wraz z malowaniem w ok. 16h. Okrzaczyłęm model drobinkami gąbki filtracyjnej (taką co się używa w akwariach). Jak we wcześniejszej dioramce proszę o komentarz i rady. I parę fotek:
Obrazek;
Obrazek;
Obrazek;
Obrazek;
Obrazek.
Model to skala 1/72, do której nie miałem sympatii, ale skusiłem się dzięki magazynowi ModelFan i pracami matejsona. Drzewko zrobiłem sam z patyczka, trochę drutu i wcześniej wymienionej gąbki. Trawa to taka mata. Może podstawka nie wygląda logicznie, ale wygląda jako tako więc chyba grzechu nie zrobiłem. Do wykonania takiego błota zainspirowała mnie ta fotka z czasopisma Militaria XX wieku, gdzie widać Błoto na kołach itp. i brak błota na gąskach:
Obrazek.


Pozdrawiam Kacperek

Pisownia !!!
xenomorph
Kacperek315
 

Reklama

modele polskich samolotów

Powrót do Dioramy - galeria ukończonych dioram

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości