Warszawo Walcz! (1:72)

Właśnie skończyłeś dioramę, chciałbyś ją zaprezentować - poddaj ją tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Warszawo Walcz! (1:72)

Postprzez SławekK » środa, 29 października 2014, 23:50

Moja pierwsza diorama na tym forum. Zaczęło się od Panther G Dragona i Militariów XX wieku (pierwsze numery), w których dokładnie opisano i obrysowano czołg zdobyty przez Powstańców. Model to wczesny produkt Dragona, który miał metalowy kadłub. Koszmar szlifowania metalu pamiętam do dziś. Potem wykonałem Zimmerit - jak umiałem z ponacinanej szpachli. Po dodaniu blach Parta i innych elementów tego wozu wyszedł nawet ciekawy pojazd.
Po dwóch-trzech latach postanowiłem przenieść model na małą dioramę. Budynek z vacu wzbogaciłem o podłoże wykonane od podstaw. Figurki to głównie Caesar Miniatures (z różnych zestawów) i trochę innych.
Tytuł zaczerpnięty z rockowego kawałka - zespołu nie znam.
Zdjęcia dioramy przesłałem na konkurs "Super modelu".
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Tym razem miniaturki, bo Fotosik kazał mi płacić za jakiś wirtualny transfer... mam nadzieję, że Zapodaj nie ma takich pomysłów :) .
SławekK
 
Posty: 57
Dołączył(a): piątek, 24 października 2014, 22:34

Reklama

Re: Warszawo Walcz! (1:72)

Postprzez rotpol13 » czwartek, 30 października 2014, 00:02

SławekK napisał(a):Tym razem miniaturki, bo Fotosik kazał mi płacić za jakiś wirtualny transfer... mam nadzieję, że Zapodaj nie ma takich pomysłów :)


Bzdura!


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam,
Kamil
Avatar użytkownika
rotpol13
 
Posty: 4411
Dołączył(a): niedziela, 11 sierpnia 2013, 10:28
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh

Re: Warszawo Walcz! (1:72)

Postprzez cezar2002 » poniedziałek, 3 listopada 2014, 22:48

Nie jestem specjalistą, ale z tego co się orientuję, rozkaz "z lewej na prawą'' został wydany później. Ale mogę się mylić.
cezar2002
 
Posty: 62
Dołączył(a): wtorek, 25 marca 2014, 21:13


Powrót do Dioramy - galeria ukończonych dioram

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości