"Achtung Iwan"

Właśnie skończyłeś dioramę, chciałbyś ją zaprezentować - poddaj ją tutaj surowej krytyce Użytkowników.

"Achtung Iwan"

Postprzez artiomus » poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 17:03

Witam , chciałem przestawić wam moją pierwszą dioramę , którą wykonałem w skali 1:35 ( wcześniej robiłem modele ,w dwukrotnie mniejszej skali . 1:35 to dla mnie nowość , nie ukrywam że mi się spodobała , tylko te ceny...

modele które użyłem na mojej dioramie to , stary Hanomag , oraz grenadierzy pancerni firmy Tamyia( nawiasem mówiąc , byłem w szoku że formy są z 1979 roku) ale przechodząc do meritum. sklejało się bardzo przyjemnie i równie fajnie malowało. Podobnie z figurkami , chocia grymasy twarzy maja dosyć dziwne...

"Achtung iwan ! , pociski bębniące po pancerzu pojazdu , wyrwały żołnierzy z miłego rozleniwienia . rozmowy , zgasły jak nożem uciął , usta się zacisnęły , oczy zmrużyły , strach podszedł do gardeł ... W końcu najprzytomniejszy z całej zgrai , feldfebel rzucił krótkie "zamknąć się do cholery , , ruscy słyszą jak sracie w gacie ze strachu, zamknijcie mordy i jazda , musimy ich wykończyć, zanim oni to zrobią z nami. Za pozwoleniem Panie poruczniku , Pan też niech ruszy dupę! Porucznik zbladł, w jednej chwili zrozumiał że stracił cały autorytet wśród swoich ludzi
_ "przez jedna parszywa sekundę ,strachu..." jestem skończony, pomyślał i poddał się władzy sierżanta
ta stara "świnia frontowa" wygrała...

tyle fabuła scena ma przedstawiać , atak sowiecki z zasadzki na pojazd z żołnierzami .około 1942 roku , gdzieś pod Stalingradem w Sierpniu.
model malowany pędzlem, brudzony , farba olejną renesans oraz pigmentami artystycznymi które kosztują całe 10 zl za podełko ... Jak widzę ile niektórzy wydaja na tę chemię , to się smieję w duchu i mysle sobie "dali się ogłupić reklamom producentów i tyle a firmy tylko liczą "kapustę" i wymyślaja coraz to inne "migi" i inne fixery:) A wystarczy tylko trochę poeksperymentować ...
dobra to moje zdanie . Mnie nie stać na takie szastanie kasa . A nawe jakby mnie ni było , to i tak bym tego nie kupował.



Oto kilka zdjęć`

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam wszystkich Arek.
artiomus
 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 14:31

Reklama

Re: "Achtung Iwan"

Postprzez artiomus » poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 18:07

Mam pytanie , czemu nie mogę edytować postu?
artiomus
 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 14:31

Re: "Achtung Iwan"

Postprzez artiomus » poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 18:08

jako że nie mogę edytować postu ( nie mam pojęcia dlaczego?)
tutaj wklejam jeszcze zdjęcie
Obrazek
artiomus
 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 14:31

Re: "Achtung Iwan"

Postprzez artiomus » poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 20:10

Adminie , wszystko juz rozumiem . nie przeczytałem dokładnie regulaminu.
rozumiem że nie Zapodajnet.pl nie może być stosowany bo przekierowuje na reklamy prawda?


Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
artiomus
 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 14:31

Re: "Achtung Iwan"

Postprzez artiomus » poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 21:24

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
artiomus
 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 14:31

Re: "Achtung Iwan"

Postprzez hiwis » wtorek, 19 kwietnia 2016, 09:55

Hmm.. - to będzie taka "interaktywna" galeria z ruchomymi ludzikami ? Czy po prostu bawisz się żołnierzykami i robisz im kolejne sesje fotograficzne ?
PS
Świadectwo Twoje, czy któregoś z prezentowanych wojaków ?
Pozdrawiam.
Marcin.
PORTFOLIO
FB
Avatar użytkownika
hiwis
 
Posty: 380
Dołączył(a): piątek, 1 lutego 2013, 10:32
Lokalizacja: Kraków

Re: "Achtung Iwan"

Postprzez artiomus » wtorek, 19 kwietnia 2016, 17:29

Kurczę, wszystko się popiepszyło. Jakiś chochlik namieszał. chciałem wstawić kilka fotek z photobucketa i nagle komputer oszalał. powstawiał wszystko co miałem w bibliotece , bez ładu i składu , pomieszał ,narobił zamieszania .chcialem przeprosić ale nie za siebie tylko za tzw "złośliwość rzeczy martwych"


P.S to świadectwo urodzenia mojego pradziadka wydane w sierpniu 1939 roku w Warszawie... i zupełnie przypadkowo tutaj się znalazło z powodu wyżej opisanych,


Proszę admina o uporządkowanie tematu.
artiomus
 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 14:31


Powrót do Dioramy - galeria ukończonych dioram

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości