"Krzyże w stepie" - 1:48

Właśnie skończyłeś dioramę, chciałbyś ją zaprezentować - poddaj ją tutaj surowej krytyce Użytkowników.

"Krzyże w stepie" - 1:48

Postprzez hiwis » środa, 8 czerwca 2016, 23:38

Tygrys doczekał się obiecanej podstawki, jak zwykle nie wszystko wyszło jak chciałem ale tak już pozostanie.
Może diorama to zbyt wielkie określenie na mój ostatni twór ale niech będzie, w myśl niektórych definicji sam model na kawałku trawnika też się do tej klasy kwalifikuje.
Miał być jeszcze jakiś człekokształtny osobnik ale nie znalazłem żadnej pasującej mi figurki.
Porcja porywających jakością zdjęć:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam.
Marcin.
PORTFOLIO
FB
Avatar użytkownika
hiwis
 
Posty: 380
Dołączył(a): piątek, 1 lutego 2013, 09:32
Lokalizacja: Kraków

Reklama

Re: "Krzyże w stepie" - 1:48

Postprzez Drunkmaster » czwartek, 9 czerwca 2016, 15:36

Sympatycznie wygląda, czekam teraz aż zaczniesz ludziki robić bo tego mi brakuje w Twoich pracach :->
Avatar użytkownika
Drunkmaster
 
Posty: 269
Dołączył(a): poniedziałek, 26 maja 2014, 23:37

Re: "Krzyże w stepie" - 1:48

Postprzez grzegorz75 » czwartek, 9 czerwca 2016, 22:54

I Ty tak naprawdę to wszystko pendzelkiem ? Masz skila chłopie ! Najbardziej podoba mi sie Twój IS i E100
Obrazek
Avatar użytkownika
grzegorz75
 
Posty: 871
Dołączył(a): poniedziałek, 30 marca 2009, 18:37

Re: "Krzyże w stepie" - 1:48

Postprzez hiwis » piątek, 10 czerwca 2016, 08:33

Dziękuję Zacni Panowie za dobre słowo :)

Co do figurek to się robią i przy kolejnych pracach obowiązkowo się pojawią, wkurza tylko trochę bardzo ograniczony ich wybór w "48"
Co do malowania to aktualnie tylko pędzel (nie narzekam choć irytuje to czasami niemiłosiernie gdy chciałoby się uzyskać efekty nieosiągalne dla tego narzędzia), do czasu zdobycia naprawdę cichego kompresora i wygospodarowania odpowiedniego miejsca na malowanie. Póki co robię co się da, a kilka modeli wymagających malowania aero czeka na swój czas (nawet nie zaglądam do pudełek by nie korciło :) )
Pozdrawiam.
Marcin.
PORTFOLIO
FB
Avatar użytkownika
hiwis
 
Posty: 380
Dołączył(a): piątek, 1 lutego 2013, 09:32
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Dioramy - galeria ukończonych dioram

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości