Obelisk na moczarach

Właśnie skończyłeś dioramę, chciałbyś ją zaprezentować - poddaj ją tutaj surowej krytyce Użytkowników.

Obelisk na moczarach

Postprzez Tomek Rogala » czwartek, 28 lutego 2019, 14:09

Szybka, dwudniowa minidioramka w ramach testowania nowych technologii. Gotowy produkt służy moim dzieciom do gier bitewnych.

Podstawka - styrodur klejony do plexiglasu, obelisk i gruz z minimonsters.eu, błotka AK Interactive, farbki MC Vallejo, korzonki i posypki różne, Swamp Water Gel i Still Water z AK-Int. Pierwotnie zamiast wody miał być Dark and Dry Crackle Effects z AK-I, ale coś nie zatrybiło i spękania były prawie niewidoczne.

Zdjęcia:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Tomek Rogala
 
Posty: 96
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sierpnia 2015, 13:32

Reklama

Re: Obelisk na moczarach

Postprzez CzarekB » czwartek, 28 lutego 2019, 18:17

Pieknie, ale jakoś tak zbyt pokojowo.
Brakuje krwi, stert wypatroszonych zwłok, gnijących trupów.
Prawdę mówiąc bardzo bym chciał umieć i tak, ale obrazek po bitwie tez ma swoj urok.
Gratulacje.
Czarek.
Avatar użytkownika
CzarekB
 
Posty: 1205
Dołączył(a): niedziela, 14 października 2007, 22:30
Lokalizacja: Naples, FL.

Re: Obelisk na moczarach

Postprzez Bolo07 » czwartek, 28 lutego 2019, 21:47

Piękne. Zaiste miejsce stosowne na akcję w stylu: "Jaskier, zostaw to ! Jaskier, nie dotykaj !"
Czy można nieco ten mroczny obelisk pokryć liszajami mchu i porostów ?
Tak sobie wybrzydzam, kałuża śmierdzącej wody kapitalna.
Spod pieńka może wyleźć absolutnie wszystko.
Modelarstwo to nie tylko wieczorne dłubanie - to zabawa z historią.
Avatar użytkownika
Bolo07
 
Posty: 503
Dołączył(a): środa, 26 lutego 2014, 10:05
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Obelisk na moczarach

Postprzez Tomek Rogala » poniedziałek, 4 marca 2019, 09:02

Dziękuję za pozytywny odbiór.

CzarekB: To jest, jak pisałem, jedynie tester. Kupiłem kilka specyfików renomowanych marek i chciałem sprawdzić na małych powierzchniach, jak się toto zachowuje. Mam za sobą kilka większych dioramek męczonych obecnie przez moje dzieci, ale jakoś nie wpadło mi jeszcze do głowy zarzucanie ich trupami. Powód jest chyba ekonomiczny - statyczne bądź co bądź zwłoki, jakkolwiek malowniczo by nie wyglądały, blokują pewną ilość figurek. Leżą zdechłe i nie można nimi grać... Ale się zastanowię, tyle się teraz mówi i zagospodarowywaniu resztek. Poza tym, sprawdziłbym swoje możliwości w sceneriach innego rodzaju. Hmm... kusisz. Co do umiejętności, to jest naprawdę bardzo prosta do wykonania scenka. Na pewno dałbyś radę, a jeżeli mógłbym Ci w czymś pomóc, pytaj.

Bolo07: Oczywiście, że da się te liszaje wykonać. W sumie to MIAŁY być, ale wkur....tzn. negatywnie nastawiony do jednego z produktów AK-Int. po prostu zapomniałem, że chciałem je zrobić. Nalegasz?
Tomek Rogala
 
Posty: 96
Dołączył(a): poniedziałek, 3 sierpnia 2015, 13:32

Re: Obelisk na moczarach

Postprzez Bolo07 » środa, 6 marca 2019, 21:42

Nie nalegam. Obelisk na bagnie powinien czymś jednakowoż zarosnąć, chyba, że emanuje złowrogą aurą ciemnej strony Mocy.
Tylko że wtedy trawa powinna być zeschła i wypalona w pobliżu.
Ostatecznie to gracze powinni się wypowiedzieć :mrgreen:
Modelarstwo to nie tylko wieczorne dłubanie - to zabawa z historią.
Avatar użytkownika
Bolo07
 
Posty: 503
Dołączył(a): środa, 26 lutego 2014, 10:05
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Powrót do Dioramy - galeria ukończonych dioram

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości