Samoloty PASAŻERSKIE i AKROBACYJNE - szukam zapaleńców!

Jeśli chcesz porozmawiać o prawdziwych latających maszynach lub szukasz dokumentacji do swojego modelu - napisz o tym tutaj.

Samoloty PASAŻERSKIE i AKROBACYJNE - szukam zapaleńców!

Postprzez Maciek_66 » poniedziałek, 24 września 2007, 19:10

Witam,

na co dzień zajmuję się bojowymi aeroplanami, cały jednak czas "chodzą" mi po głowie pasażerskie i akrobacyjne. Kiedyś zrobiłem B 767 w barwach LOTu, ale nie do końca byłem z niego zadowolony.

Teraz chodzi mi po głowie coś takiego:B 737, również w barwach LOTu.

A jeszcze bardziej "kręci" mnie ten zestaw: EMBRAER 170.
Pytanie mam do "siedzących" w temacie - czy ktoś już sprawdzał, jakie są konieczne przeróbki tych modeli, aby były zgodne z wersją polską? Może jakieś uwagi? Czy ktoś ściągał może ten zestaw?


Druga moja odskocznia to samoloty akrobacyjne, zrobiłem już GULFHAWKa. Kiedyś chciałem zrobić PITTSa w 1/32, robiła to firma Airshowmodels, ale ich strona znikła, a ja nie zdążyłem się zebrać... Czy ktoś ma jakiś namiar na tego typu tematy, szczególnie może ktoś natknął się gdzie można je jeszcze kupić?
pozdrawiam

Maciek Żywczyk
Avatar użytkownika
Maciek_66
 
Posty: 1043
Dołączył(a): sobota, 22 września 2007, 22:14
Lokalizacja: Warszawa

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Samoloty PASAŻERSKIE i AKROBACYJNE - szukam zapaleńców!

Postprzez pniebo » czwartek, 27 września 2007, 14:23

ja chyba od dwóch lat jestem zakochany z pasażerskich :mrgreen:
Co do EMB170 to z racji wieku tego samolotu na rynku lotniczym, różnice mogą polegać jedynie na rozmieszczeniu nie których anten. Nie widzę żeby był tu jakiś problem bo w zestawie są one jako oddzielne elementy (blaszki).
Tutaj natomiast znalazłem kalki do EMB-170 i EMB-175 w 1:144

http://www.lycoseshop.co.uk/epages/luk. ... cals.co.uk

:mrgreen:


ps. ja może B767 w barwach lotu będę robił w przyszłym roku haha
pniebo
 


Powrót do Lotnictwo - rzeczywiste

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości