Wczesny An-24

Jeśli chcesz porozmawiać o prawdziwych latających maszynach lub szukasz dokumentacji do swojego modelu - napisz o tym tutaj.

Wczesny An-24

Postprzez Łukasz Kędzierski » wtorek, 8 września 2009, 03:29

Pytanie/prosba. Ma ktos moze zdjecie tylnej czesci ogona (zblizenie) wczesnej wersji Ana-24? Lub jakies plany? Tego z jedna pletwa na koncu kadluba. Wczesne An-24 zakupione przez LOT mialy wlasnie jedna pletwe, pozniej pojawily sie wersje z dwoma. Z dostepnych w sieci zdjec nie moge za bardzo wypatrzec czy ta pletwa byla wieksza czy mniej wiecej taka sama jak pozniejsze dwie. Wyglada na to ze byla ustawiona centralnie pod ogonem, ale jakies zblizenie bylo by fajne. Np. An-24 SP-LTA rozpadajacy sie na Okeciu (nie wiem czy sie jeszcze rozpada) jest w tej wersji oraz eksponat w muzeum w Monino.
Dzieki.
Pozdrawiam.
Łukasz
www.pme.org.pl
Avatar użytkownika
Łukasz Kędzierski
 
Posty: 256
Dołączył(a): poniedziałek, 2 czerwca 2008, 09:10
Lokalizacja: Melbourne, Australia

Reklama

Re: Wczesny An-24

Postprzez Paweł Wymysłowski » środa, 9 września 2009, 14:07

Pozdrawiam
Paweł
Avatar użytkownika
Paweł Wymysłowski
 
Posty: 566
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 12:08
Lokalizacja: Z lasu

Re: Wczesny An-24

Postprzez Łukasz Kędzierski » czwartek, 10 września 2009, 02:09

Dzieki, dzieki, widzialem. W sumie to mniej wiecej wiem jak to powinno byc (duzo nie mozna tam zakombinowac), ale szukalem zblizenia. Problem zostal rozwiazany, Paweł Bondaryk podeslal mi super zdjecia.
Pozdrawiam.
Łukasz
www.pme.org.pl
Avatar użytkownika
Łukasz Kędzierski
 
Posty: 256
Dołączył(a): poniedziałek, 2 czerwca 2008, 09:10
Lokalizacja: Melbourne, Australia


Powrót do Lotnictwo - rzeczywiste

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości