L-19/O-1 E Bird Dog 1:32 Roden

Jeśli chcesz porozmawiać o prawdziwych latających maszynach lub szukasz dokumentacji do swojego modelu - napisz o tym tutaj.

L-19/O-1 E Bird Dog 1:32 Roden

Postprzez RH » czwartek, 24 maja 2018, 08:11

Kolejny modelik ,tym razem po klocowatym Hurricanie zgrabna Cessna L-19/O-1E Bird Dog w barwach U.S. Army Training School Fort Rucker ,Alabama 1965
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
RH
 
Posty: 1074
Dołączył(a): wtorek, 29 lipca 2008, 10:52
Lokalizacja: Krakow

Reklama

modele polskich samolotów

Re: L-19/O-1 E Bird Dog 1:32 Roden

Postprzez waran » czwartek, 24 maja 2018, 09:08

Fajny, mam go ale będę budował Japończyka. Waloryzowałeś ? Opisz budowę. Recenzje modele nie napawają optymizmem. :evil: U mnie kolory kalki poprzesuwane.
Szmatopłaty ponad wszystko.
waran
 
Posty: 1623
Dołączył(a): piątek, 18 lipca 2008, 07:02
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: L-19/O-1 E Bird Dog 1:32 Roden

Postprzez RH » czwartek, 24 maja 2018, 10:22

waran napisał(a):Fajny, mam go ale będę budował Japończyka. Waloryzowałeś ? Opisz budowę. Recenzje modele nie napawają optymizmem. :evil: U mnie kolory kalki poprzesuwane.

Od czego by tu zacząć .....właściwie to nic nie waloryzowałem ,no może poza tym że do silnika wstawiłem kabelki (co widac,)no i trochę dodałem badziewi do środka ,kabelki dodatkowe tablice i tp . powinno być ich więcej ale mi sie już nie chciało pakować tych bebechów .Jak będziesz mial cierpliwość to możesz to zrobić .podaję adresy strony gdzie widać środek orginalu

http://modeltalking.hobbyart.sk/?p=5639

I jeszcze jedna bardzo ważna uwaga : jeżeli możesz to spraw sobie podwozie z metalu iplozę ogonową .bo sa bardzo liche i łatwo się złamią pod ciężarem . U mnie to się wydążyło ,musiałem wiercić otwory i wstawiać stalowe druty ,Ale jest to półśrodek
Avatar użytkownika
RH
 
Posty: 1074
Dołączył(a): wtorek, 29 lipca 2008, 10:52
Lokalizacja: Krakow

Re: L-19/O-1 E Bird Dog 1:32 Roden

Postprzez astiolek » czwartek, 24 maja 2018, 16:15

Łoo faktycznie fajny efekt z tymi kabelkami .. Gratuluję cierpliwości ;)
astiolek
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 26 lutego 2018, 17:15


Powrót do Lotnictwo - rzeczywiste

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości