Katastrofa MiG 29

Jeśli chcesz porozmawiać o prawdziwych latających maszynach lub szukasz dokumentacji do swojego modelu - napisz o tym tutaj.

Re: Katastrofa MiG 29

Postprzez CineQ » czwartek, 12 lipca 2018, 16:33

Mecenas napisał(a):Obawiam sie, że wersja jaką poznamy będzie wygodna dla wszystkich z wyjątkiem pilota, który i tak już nie ma nic do powiedzenia i nie będzie mógł się obronic...


Toż dlatego sie oburzyłem... jeszcze dobrze trupa nie sprzątneli a tu na forum niejaki pożal się boże specjalista już spekuluje że "błąd pilota"...

o ile Szacun za umiejętności budowania naprawde świetnych modeli.. to wnioski jakie tu czytam wysnute na podstawie pojedyńczych zdjęć i artukułów z gazet mnie przerażają.

Pozdrawiam.
CineQ
 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela, 4 października 2009, 22:29

Reklama

Re: Katastrofa MiG 29

Postprzez Mecenas » czwartek, 12 lipca 2018, 17:53

Gdyby ktoś chciał wziąć udział:

https://dlapilota.pl/wiadomosci/dlapilo ... obanskiego

"Pogrzeb tragicznie zmarłego pilota odbędzie się w sobotę, 14.07.2018 r.

Msza święta rozpocznie się o godzinie 12:00 w Kościele pw. bł. Michała Kozala przy ul. Orzeszkowej 5 w Pruszczu Gdańskim.

Pilot pochowany zostanie na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Obrońców Pokoju w Pruszczu Gdańskim."
Pozdrawiam,
Michał Sindera
Avatar użytkownika
Mecenas

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 4834
Dołączył(a): wtorek, 14 kwietnia 2009, 14:01
Lokalizacja: Bytom/Katowice

Re: Katastrofa MiG 29

Postprzez kogel_model » piątek, 13 lipca 2018, 20:18

A ja chciałbym sobie skleić naszego dwudziestegodziewiątego i wymyśliłem, że mógłby być akurat "ten" coby uczcić poległego pilota. I tu zonk, jeszcze nigdzie nie dokopałem się numeru burtowego tej maszyny. Może ktoś cuś wie w tej materii???
Rób swoje, a wszystko się uda. Nie słuchaj zazdrośników, którzy mówią, że jest już na coś za późno lub że w twoim wieku czegoś nie wypada.
Avatar użytkownika
kogel_model
 
Posty: 283
Dołączył(a): wtorek, 27 stycznia 2009, 19:23
Lokalizacja: Dęblin

Re: Katastrofa MiG 29

Postprzez Taki Jeden » piątek, 13 lipca 2018, 20:27

kogel_model napisał(a):A ja chciałbym sobie skleić naszego dwudziestegodziewiątego i wymyśliłem, że mógłby być akurat "ten" coby uczcić poległego pilota. I tu zonk, jeszcze nigdzie nie dokopałem się numeru burtowego tej maszyny. Może ktoś cuś wie w tej materii???

Będziesz go robił "przed" czy "po" ?
Taki Jeden
 
Posty: 115
Dołączył(a): niedziela, 15 października 2017, 12:46

Re: Katastrofa MiG 29

Postprzez kogel_model » piątek, 13 lipca 2018, 20:36

Po to chyba nie miałoby wielkiego znaczenia bo miejsce gdzie był numer burtowy i tak by nie było widoczne :-/
A na innym forum już znalazłem z pomoca kolegów nr burt: 4103
dostępny w kalkomaniach Modelmaker w 72 i 48.
Rób swoje, a wszystko się uda. Nie słuchaj zazdrośników, którzy mówią, że jest już na coś za późno lub że w twoim wieku czegoś nie wypada.
Avatar użytkownika
kogel_model
 
Posty: 283
Dołączył(a): wtorek, 27 stycznia 2009, 19:23
Lokalizacja: Dęblin

Re: Katastrofa MiG 29

Postprzez Łukasz_K » piątek, 3 sierpnia 2018, 10:29

Obrazek Obrazek Obrazek
..bo zawsze są i głupsi w społeczności...
Avatar użytkownika
Łukasz_K

Zimna Wojna 1
 
Posty: 4778
Dołączył(a): piątek, 29 kwietnia 2016, 12:58
Lokalizacja: Bstok

Poprzednia strona

Powrót do Lotnictwo - rzeczywiste

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości