Yamato - TAMIYA - 1:350

Zestawy, relacje z budowy, galerie ukończonych modeli, porady i problematyka modelarstwa szkutniczego.

Re: Yamato - TAMIYA - 1:350

Postprzez DarkWing » czwartek, 3 marca 2016, 14:13

Jeśli chodzi o biały na fartuchach dział to myślę, że jest OK. Malowane Vallejo White Ivory oraz przybrudzane pigmentem - niestety na zdjęciach wyszły prześwietlone i nie widać tych subtelnych odcieni :-/
Pozdrawiam
Sławek (DarkWing)
Avatar użytkownika
DarkWing

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 757
Dołączył(a): niedziela, 2 października 2011, 15:39
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Reklama

modele polskich samolotów

Re: Yamato - TAMIYA - 1:350

Postprzez Patryk » czwartek, 3 marca 2016, 16:01

Ostatnio same grube tematy robisz co następnego ?
Model nie moja bajka ale fajnie będzie wyglądał na półeczce.
Obrazek
KLIKNIJ
Patryk Krupiński
Avatar użytkownika
Patryk
 
Posty: 1049
Dołączył(a): sobota, 13 października 2007, 19:19
Lokalizacja: Lublin

Re: Yamato - TAMIYA - 1:350

Postprzez siara1939 » czwartek, 3 marca 2016, 16:15

DarkWing napisał(a):Jeśli chodzi o biały na fartuchach dział to myślę, że jest OK. Malowane Vallejo White Ivory oraz przybrudzane pigmentem - niestety na zdjęciach wyszły prześwietlone i nie widać tych subtelnych odcieni :-/


No ja modelu na zywo nie widzialem, oceniam tylko to co widze na zdjeciach. Ale skoro twierdzisz, ze w rzeczywistosci jest taki efekt o jakim pisze, to spoko.
Avatar użytkownika
siara1939

Korvettenkapitän PWM'u
 
Posty: 5061
Dołączył(a): sobota, 2 lutego 2008, 12:19

Re: Yamato - TAMIYA - 1:350

Postprzez DarkWing » czwartek, 3 marca 2016, 22:48

Patryk napisał(a):Ostatnio same grube tematy robisz co następnego ?
Model nie moja bajka ale fajnie będzie wyglądał na półeczce.

Teraz kończę Fiacika, w międzyczasie Enzo ale głównie zaczynam budować flotę w 1/200. Póki co 4 modele i chyba na pierwszy rzut Arizona.

siara1939 napisał(a):
DarkWing napisał(a):Jeśli chodzi o biały na fartuchach dział to myślę, że jest OK. Malowane Vallejo White Ivory oraz przybrudzane pigmentem - niestety na zdjęciach wyszły prześwietlone i nie widać tych subtelnych odcieni :-/


No ja modelu na zywo nie widzialem, oceniam tylko to co widze na zdjeciach. Ale skoro twierdzisz, ze w rzeczywistosci jest taki efekt o jakim pisze, to spoko.

Jeśli chcesz zobaczyć na żywo zapraszam do siebie.... ;o)
Specjalnie dla Ciebie zbliżenie na fartuchy dział w oświetleniu sufitowym (bez lampy, czas naświetlania ~20 s)
Ciężko to uchwycić na bieli ale na tym zdjęciu już jest to bliższe oryginałowi...
Obrazek

Dzisiaj model powędrował na swoje miejsce i zosał uzbrojony w gablotę. (2 podejście szklarza, jak odebrałem pierwszym razem , tak od razu zwróciłem na reklamację - szyby nierówno przycięte, krzywo zmontowane i miejscami brakowało kleju) Pierwotnie planowałem pod szkło zrobić podstawkę i całość powiesić na ścianie jak półkę. Jednak dla tej 350'ki znalazłem inne miejsce. Gablota ma wymiary 85x18x25 cm i kosztowała mnie 180,00 zł.
Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam
Sławek (DarkWing)
Avatar użytkownika
DarkWing

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 757
Dołączył(a): niedziela, 2 października 2011, 15:39
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Yamato - TAMIYA - 1:350

Postprzez wrzucnaluz » piątek, 4 marca 2016, 11:41

A zdjęcie całej szafki można??
wrzucnaluz
 
Posty: 40
Dołączył(a): czwartek, 18 lutego 2016, 21:39

Poprzednia strona

Powrót do Szkutnicze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości