USS Kidd 1/96

Zestawy, relacje z budowy, galerie ukończonych modeli, porady i problematyka modelarstwa szkutniczego.

USS Kidd 1/96

Postprzez unicaunica » czwartek, 9 marca 2017, 21:00

Witam
Postanowiłem zasilić dział szkutniczy tego forum swoim ostatnim osiągnięciem- amerykańskim niszczycielem klasy fletcher. Model produkcji deansmarine okazał się bliższy budowie od podstaw niż z zestawu, ale to tylko więcej zabawy ;). Jeśli ktoś ma jakieś pytania to chętnie odpowiem jeśli będę umiał zachęcam też do komentowania. Jeśli chodzi o brudzenie to tak wiem przesadziłem chociaż na żywo nie wygląda ono aż tak kontrastowo (lampa błyskowa mocno wyostrzyła ten efekt).
Przyjemnego odbioru :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
unicaunica
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 6 września 2016, 20:26

Reklama

Re: USS Kidd 1/96

Postprzez nobie1973 » środa, 15 marca 2017, 20:20

Podziwiam :shock: Mi się podoba, no i ta skala... :shock: !
Robi wrażenie, tylko faktycznie trochę za mocno styrany... ale tak po prawdzie to kwestia gustu ;o)
Moje gratulacje !
Może masz jakiejś fotki z etapów budowy... :roll: ?
Pozdrawiam:
Norbert Czajkowski

Lotnictwo w moim obiektywie: http://www.fotosik.pl/u/nobie1973/album/773218
Avatar użytkownika
nobie1973
 
Posty: 560
Dołączył(a): czwartek, 25 września 2008, 18:46
Lokalizacja: Londyn

Re: USS Kidd 1/96

Postprzez unicaunica » czwartek, 16 marca 2017, 19:53

Dzięki za dobre słowo ;o) , zwłaszcza od wielbiciela dużych skal :P
Fotek w trakcie budowy nie robiłem, nie prowadziłem warsztatu bo sam proces tworzenia nie dawał mi pewności jako takiego efektu na koniec a nie chciałem zaczynać czegoś czego mógłbym nie skończyć :P
Całość dostała jeszcze 2 warstwy lakieru po tej sesji więc w normalnym oświetleniu nie jest z niego aż taki kopciuch ;o)
Ogólnie była to budowa wymagająca sporo inwencji własnej, ale o to chyba w tym chodzi :)
Jeśli ktoś ma jakieś konkretne pytania to postaram się odpowiedzieć
unicaunica
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek, 6 września 2016, 20:26

Re: USS Kidd 1/96

Postprzez witox » wtorek, 21 marca 2017, 13:37

Nawet nie wiedziałem, że ktoś produkuje fletchery w tej skali. :shock: To już spory mebel. W sumie Twój model podoba mi się mimo przesadzonego brudzenia, zwłaszcza część podwodna to trochę science fiction - odbiega to dość mocno od tego co można zobaczyć na zdjęciach okrętów w suchych dokach.
witox
 
Posty: 841
Dołączył(a): wtorek, 9 czerwca 2015, 00:24


Powrót do Szkutnicze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości