Jurassic Park

Zestawy, relacje z budowy, galerie ukończonych modeli, porady i problematyka modelarstwa sci-fi., fantasy i kosmicznego.

Jurassic Park

Postprzez lalo133 » środa, 29 lutego 2012, 17:53

... :lol: Moje osobiste. . : Jurassic Park
Pozdrowienia miłośnicy modelowania współpracowników. Moje prawdziwe nazwisko to George i piszę z Hiszpanii. Przepraszam złe tłumaczenie, tłumacz Google. Jeśli chcesz pisać w języku angielskim. Powiedz mi.
Jestem zapalonym Customizer modelarz.
Mam zamiar połączyć stronę mojej stronie, poświęconej science fiction.
Jest to grupa reporterów w odkrywców przyrodnika z Jurajskiego epoki. Figurki 1/10 skali dioramy, które mówią w tej przygodzie wideo w diorama r. Mam nadzieję, że Polacy entuzjastów modelach, oglądać ten "Photovideo".
W mojej stronie, znajduje się wiele zdjęć: Ryciny, pojazdy, dioramy, filmy z dioramy recounting przygód, modele, łuski, wszystkie niestandardowe. ... :
-----------------------------------------------------------
http://zurribulli.ucoz.com/mainFrame29.html
-----------------------------------------------------------
http://zurribulli.ucoz.com/index.html
-----------------------------------------------------------
... Z poważaniem ... z Granada, Hiszpania .... Jorge. ;o)
Avatar użytkownika
lalo133
 
Posty: 10
Dołączył(a): środa, 29 lutego 2012, 17:01
Lokalizacja: Hiszpania

Reklama

Re: Jurassic Park

Postprzez Macio4ever » sobota, 3 marca 2012, 13:50

Hey, that look really nice. If you wish to post your work here you are more than welcome!
First Man Than Machine
Avatar użytkownika
Macio4ever
 
Posty: 3720
Dołączył(a): poniedziałek, 1 października 2007, 21:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jurassic Park

Postprzez lalo133 » niedziela, 4 marca 2012, 14:26

... :lol: Well, thank you very much mate and Macio4ever modeling enthusiast. And also want to thank all partners of the forum for the welcome you have had with my work modelistico. Is this forum, a lively and enthusiastic of modeling in all its forms. Fresh blood and the different ways individuals are seeing the new perspectives enrriquecedoras modeling. I give you my website, at your disposal. Poles you are generally very enthusiastic classical modeling. And that's for me, very grafificante, because we are very similar interests. If I have given satisfaction to a modeler, my work has served its purpose which is to like me and then he likes to whoever wants it.
Sincerely ... Jorge. ;o)
Avatar użytkownika
lalo133
 
Posty: 10
Dołączył(a): środa, 29 lutego 2012, 17:01
Lokalizacja: Hiszpania


Powrót do Sci-fi., kosmiczne, fantastyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości