"Gravtank dla zuchwałych" 1:35

Zestawy, relacje z budowy, galerie ukończonych modeli, porady i problematyka modelarstwa sci-fi., fantasy i kosmicznego.

"Gravtank dla zuchwałych" 1:35

Postprzez wacek80 » sobota, 15 września 2012, 21:53

Dawno temu (jakieś 20 lat) pewien dzieciak bez skutku siedział w niedzielę przed telewizorem marki (chyba) NEPTUN czekając na jakąś kreskówkę. Bezskutecznie bo ojciec z wujkiem zaśmiewali się z jakiegoś durnego filmu w którym kilku facetów jeździło czołgiem. Dzieciak wynudził się okropnie , kreskówki się nie doczekał.

Dobre kilka lat później z nudów ten sam dzieciak (będący już w liceum) przełączał kanały w telewizorze marki TRILUX. Trafił na film , w którym znów kilku facetów jeździło czołgiem. Wtedy już jego zainteresowania były ukształtowane więc zaczął oglądać. Po kilku minutach zaczął się zaśmiewać tak samo jak ongiś ojciec i wujek. Potem dowiedział się co to był za film i zapałał do niego do dziś nie gasnącym uczuciem :)

Tak wyglądają moje wspomnienia związane z jednym z moich ulubionych filmów tj "Złoto dla zuchwałych" z Clintem Eastwoodem, Telly'm Savalasem i Donaldem Sutherlandem w rolach głównych. Ponieważ jestem również miłośnikiem SF postanowiłem połączyć te dwa tematy.
Przed wami: "Gravtank dla zuchwałych" w skali 1:35 :) Użyłem Tigera firmy Italeri, akcesoriów Italeri , figurek firmy Jaguar Models wzorowanych na postaciach z filmu oraz silników odrzutowych z Podracera AMT. Lufy to produkty z firmy RB Model. Podstawka to Miniart, minigun z Legenda a flaga ze sklepu z pamiątkami :) Dość gadania-oto fotki:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
wacek80
 
Posty: 76
Dołączył(a): poniedziałek, 1 lutego 2010, 20:26

Reklama

Re: "Gravtank dla zuchwałych" 1:35

Postprzez piotr dmitruk » niedziela, 16 września 2012, 01:24

Ha, ciekawostka!
Do ostatniej fotki zastanawiałem się, jak go "zawiesiłeś".
Podoba mi się Gatling, ale brakuje megafonu. W ogóle, jak na Oddballa, to chyba za mało na nim gratów.
Pozdrawiam
Piotrek
MOJE PORTFOLIO ARCHIWUM X- W moich galeriach wskazana jest rozsądna krytyka modeli.
Avatar użytkownika
piotr dmitruk

Mistrz Osobliwości
 
Posty: 9951
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 19:18
Lokalizacja: Rzeszów

Re: "Gravtank dla zuchwałych" 1:35

Postprzez wacek80 » niedziela, 16 września 2012, 02:17

piotr dmitruk napisał(a):Ha, ciekawostka!
Do ostatniej fotki zastanawiałem się, jak go "zawiesiłeś".
Podoba mi się Gatling, ale brakuje megafonu. W ogóle, jak na Oddballa, to chyba za mało na nim gratów.


Jak Oddball odjeżdżał Tygrysem to nie pamiętam żeby były na nim jakieś graty :) Megafonu tym bardziej na nim nie miał :)
wacek80
 
Posty: 76
Dołączył(a): poniedziałek, 1 lutego 2010, 20:26

Re: "Gravtank dla zuchwałych" 1:35

Postprzez spiton » niedziela, 16 września 2012, 02:30

Zabawne ,-)). Ale duża ilość klamotów, i otwarty właz wejściowy dowódcy by nie zaszkodziły ,-))
Bardzo fajnie lewituje.
Avatar użytkownika
spiton
 
Posty: 11473
Dołączył(a): czwartek, 29 listopada 2007, 01:21
Lokalizacja: Kościelisko

Re: "Gravtank dla zuchwałych" 1:35

Postprzez wacek80 » niedziela, 16 września 2012, 11:17

spiton napisał(a):Zabawne ,-)). Ale duża ilość klamotów, i otwarty właz wejściowy dowódcy by nie zaszkodziły ,-))
Bardzo fajnie lewituje.


Dzięki :) Nie wiem czy coś uda się zrobić z włazem ale nad klamotami być może popracuję :)
wacek80
 
Posty: 76
Dołączył(a): poniedziałek, 1 lutego 2010, 20:26


Powrót do Sci-fi., kosmiczne, fantastyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości