AT-ST 1:48 Bandai

Zestawy, relacje z budowy, galerie ukończonych modeli, porady i problematyka modelarstwa sci-fi., fantasy i kosmicznego.

AT-ST 1:48 Bandai

Postprzez odan » sobota, 26 września 2015, 23:41

Witam
Pierwszy mój post na forum :)
Zebrało mi się parę modeli robionych w ostatnich latach, ale nigdy nie było czasu ich sfotografować. W końcu jednak się zebrałem w sobie, postawiłem "studio" i na pierwszy ogień wziąłem niedawno złożonego AT-ST firmy Bandai.
Mam nadzieję, że komuś sprawi przyjemność oglądanie go :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
odan
 
Posty: 22
Dołączył(a): czwartek, 3 października 2013, 16:03
Lokalizacja: Serock

Reklama

Re: AT-ST 1:48 Bandai

Postprzez piotr dmitruk » niedziela, 27 września 2015, 00:31

Nie bardzo da się w takim modelu poszaleć, ale wyciągnąłeś z niego maximum.
Do tego minimalistyczna, ale świetna podstaweczka...
Podoba się!
Pozdrawiam
Piotrek
MOJE PORTFOLIO ARCHIWUM X- W moich galeriach wskazana jest rozsądna krytyka modeli.
Avatar użytkownika
piotr dmitruk

Mistrz Osobliwości
 
Posty: 9949
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 19:18
Lokalizacja: Rzeszów

Re: AT-ST 1:48 Bandai

Postprzez odan » niedziela, 27 września 2015, 17:33

Była pewna pokusa, że zrobić coś "lepszego", ale pooglądałem kilka doskonale wykonanych AT-ST, które technicznie były duuuużo ciekawsze niż oryginał (ciekawsze brudzenie, imitacja stali, a nie matowego malowania itp), ale niestety jakoś utraciły tym swój klimat. Także zdecydowałem się jednak zachować oryginalną prostotę :)

Kończę właśnie Millenium Falcona w 1/72 także tu na pewno będzie ciekawiej, bo można poszaleć :)
odan
 
Posty: 22
Dołączył(a): czwartek, 3 października 2013, 16:03
Lokalizacja: Serock

Re: AT-ST 1:48 Bandai

Postprzez Peter_D » środa, 30 września 2015, 09:35

E tam nie da się zrobić:
http://galaxykits.com/forum/viewtopic.p ... t_154.html

Dla przypomnienia jest to zestaw Ertla, generalnie inna liga jeśli chodzi o modele, ale da się z niego wycisnąć to i tamto.
Avatar użytkownika
Peter_D
 
Posty: 363
Dołączył(a): środa, 27 lutego 2008, 10:24

Re: AT-ST 1:48 Bandai

Postprzez Adas' » piątek, 2 października 2015, 14:54

Mi sie bardzo podoba. Choc poszalal bys jeszcze troche z podstawka, osobiscie brakuje mi "drzewa", nie w sensie choinka, ale jakas kloda, jakies korzenie, cos w ten desen.
Avatar użytkownika
Adas'
 
Posty: 722
Dołączył(a): poniedziałek, 12 marca 2012, 19:00

Re: AT-ST 1:48 Bandai

Postprzez odan » sobota, 3 października 2015, 20:45

Przyznam się szczerze, że nie za bardzo lubię robić podstawki/dioramy :P Lubie jak model stoi na czystej podstawie...sam sobie :) W przypadku AT-ST zostałem niejako zmuszony do jej zrobienia jako, że inaczej model sam nie stoi, oczywiście można to obejść...ale postanowiłem w tym wypadku jednak podstawkę zrobić :)

Co do kłody/drzewa, zastanowię się, jak coś sensownego znajdę to może jeszcze dołożę :)
odan
 
Posty: 22
Dołączył(a): czwartek, 3 października 2013, 16:03
Lokalizacja: Serock


Powrót do Sci-fi., kosmiczne, fantastyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości