armatohaubica Krab

Jeśli chcesz porozmawiać o prawdziwych pojazdach wojskowych lub szukasz dokumentacji do swojego modelu - napisz o tym tutaj.

Moderator: xenomorph

armatohaubica Krab

Postprzez gryzu » czwartek, 25 września 2008, 15:46

Witam wszystkich, na początku chciałem się przedstawić :) jestem Mariusz lat 21, modelarstwem zajmuje(interesuje) się od przedszkola :D (pierwsze modele sklejone przez ojca) teraz sam sklejam i maluje 8-) na forum jestem częstym gościem, ale nie udzielałem się :oops: .
Patrząc na mój staż :D wygląda na to że mam dużo modeli w domu, nic bardziej mylnego, tempo prac jest bardzo słabe :cry: .

Wracając do tematu, posiadam plany z Modelarza (które są trochę 'nie takie') przeczesałem internet na tyle ile umiałem :roll: w poszukiwaniu zdjęć.
Chcąc to wszystko jakoś złożyć w całość ;o) .

I tu mam do Was dwa pytania, czy ktoś nie 'obfocił' kraba na targach w Kielcach :?: ,a drugie pytanie tyczy się danych technicznych takich jak nachylenie płyt p. wieży(przednich, bocznych) i długości,szerokości, wysokości i jeszcze podwozia (typu Kalina) tutaj nachylenia płyt przednich plus rozstawu kół nośnych :?:
Niestety na te pytania nie znalazłem w necie odpowiedzi :cry:
Sprzedam: Su-24 C Italeri + Pavla 1:72 ; więcej info na PW
Avatar użytkownika
gryzu
 
Posty: 245
Dołączył(a): środa, 17 września 2008, 11:52
Lokalizacja: Kraków-Nowa Huta

Reklama

Powrót do Pojazdy wojskowe - rzeczywiste

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości