KRAKÓW - lista

Re: KRAKÓW - lista

Postprzez ucantstop » wtorek, 7 maja 2013, 12:07

cześć,

phantom zmienił adres jak już zostało podane, dodam jeszcze kilka dodatkowych informacji w tym stronę WWW

Sklep Modelarski - Księgarnia Militarna - modele plastikowe, farby modelarskie, chemia modelarska, książki i czasopisma.

Obecny adres:

Kraków
ul. Długa 5 (w bramie)

Godziny pracy:
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: Zamknięte


http://www.phantom.pl
phantom@phantom.pl


pozdrawiam!
ucantstop
 
Posty: 7
Dołączył(a): niedziela, 14 sierpnia 2011, 16:43

Reklama

Re: KRAKÓW - lista

Postprzez Coppercat » środa, 15 maja 2013, 12:59

Strona www szczególnie interesująca :twisted:
Pozdrawiam,
Jacek
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Avatar użytkownika
Coppercat
 
Posty: 1310
Dołączył(a): sobota, 6 kwietnia 2013, 00:21
Lokalizacja: Częstochowa

Re: KRAKÓW - lista

Postprzez marasenha » środa, 8 stycznia 2014, 02:37

Pancerka chyba już w ogóle nie funkcjonuje, dziś tam podjechałem i głucho, ciemno, tylko kartka wywieszona, że sklep zamknięty.
Moją bronią jest umysł. Brat ma swój miecz, król Robert ma młot, a ja mam umysł... umysł zaś potrzebuje książek, podobnie jak miecz potrzebuje kamienia do ostrzenia, jeśli, oczywiście ma zachować ostrość. - Tyrion uderzył dłonią w skórzaną okładkę książki. - Dlatego właśnie czytam tak dużo, Jonie Snow.

"Gra o tron" George R.R. Martin
Avatar użytkownika
marasenha
 
Posty: 136
Dołączył(a): środa, 18 stycznia 2012, 14:32
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta :)

Re: KRAKÓW - lista

Postprzez Akahoshi » środa, 9 lipca 2014, 07:18

Agtom - aktualizacja.
Sklep powiększył swój asortyment o modele plastikowe, chemię i narzędzia oraz otworzył stronę internetową:
http://agtom.eu/pl/
Pozdrawiam
Artur
Avatar użytkownika
Akahoshi
 
Posty: 1645
Dołączył(a): środa, 19 września 2007, 21:47
Lokalizacja: Kraków

Re: KRAKÓW - lista

Postprzez klimek » poniedziałek, 1 grudnia 2014, 12:54

Myślę, że można też dodać sklep marvio przy al. Beliny-Prażmowskiego 68b(koło pętli Cmentarz Rakowicki). Sporo modli RC,plastikowych i drewnianych oraz wszelakich akcesoriów(farby, pędzle, części etc.)
Strona: http://www.marvio-rc.pl/
klimek
 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek, 21 listopada 2014, 20:48

Re: KRAKÓW - lista

Postprzez Adamerio » poniedziałek, 8 grudnia 2014, 20:46

Orientuje się ktoś do którego sklepu będzie najbliżej z pod dworca autobusowego MDA / rynku głównego :?: :)
Avatar użytkownika
Adamerio
 
Posty: 311
Dołączył(a): czwartek, 17 kwietnia 2014, 09:15
Lokalizacja: Rzeszów

Re: KRAKÓW - lista

Postprzez Arcturus » poniedziałek, 8 grudnia 2014, 21:55

Adamerio napisał(a):Orientuje się ktoś do którego sklepu będzie najbliżej z pod dworca autobusowego MDA / rynku głównego :?: :)

Do Phantoma, jeśli działa, dawno tam nie byłem. I kolejkowy Hobby Land jest blisko. Do Exito lub Agtomu jest niestety z dworca dość daleko (ale warto jechać ;)).
Avatar użytkownika
Arcturus

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 2079
Dołączył(a): wtorek, 28 września 2010, 20:07
Lokalizacja: Chrobacya

Re: KRAKÓW - lista

Postprzez Frosty » wtorek, 9 grudnia 2014, 22:15

Z dworca do Exito jest jakies 30 min tramwajem (najlepiej 3-ójka - jezdzi co 10 min i ma przystanek przy wyjsciu z Galeri Krakowskiej - kierunek na Nowy Bieżanów, wysiąść na przystanku Bieżanowska) - jak tylko masz troche czasu w zapasie to napewno warto.
"Deliberty planned fighter sweep went just as we hoped. The Mig's came up. The Mig's were aggressive. We tangled. They lost"
- Col. Robin Olds, shortly after operation "Bolo", Ubon, Thailand
Avatar użytkownika
Frosty
 
Posty: 578
Dołączył(a): piątek, 3 października 2008, 23:11
Lokalizacja: Kraków

Re: KRAKÓW - lista

Postprzez Adamerio » wtorek, 9 grudnia 2014, 23:24

Ok, będę od rana 31 do 2 stycznia więc pewnie zaglądnę jeśli będzie czynne^^ ;o)
Avatar użytkownika
Adamerio
 
Posty: 311
Dołączył(a): czwartek, 17 kwietnia 2014, 09:15
Lokalizacja: Rzeszów

Re: KRAKÓW - lista

Postprzez Arcturus » wtorek, 9 grudnia 2014, 23:43

Adamerio napisał(a):Ok, będę od rana 31 do 2 stycznia więc pewnie zaglądnę jeśli będzie czynne^^ ;o)

W ostatnich dwóch latach, o ile dobrze pamiętam, w ostatnim tygodniu roku były w Exito obniżki 10% na wszystko. Mam nadzieję, że w tym nie będzie, bo mam za mocno nadszarpnięty budżet i pokusy są niemile widziane :lol:
Avatar użytkownika
Arcturus

100-lecie Niepodległości
 
Posty: 2079
Dołączył(a): wtorek, 28 września 2010, 20:07
Lokalizacja: Chrobacya

Re: KRAKÓW - lista

Postprzez virt104495 » piątek, 2 października 2015, 19:45

Który z sklepów w Krk ma największy asortyment i można w nim znaleźć fajne unikalne rzeczy ? ;o)
virt104495
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 2 października 2015, 19:25

Re: KRAKÓW - lista

Postprzez xspace » sobota, 3 października 2015, 01:52

Exito z tego co się orientuje ma naaaajwięcej wszystkiego.
xspace
 
Posty: 415
Dołączył(a): wtorek, 22 stycznia 2013, 02:56
Lokalizacja: Kraków

Re: KRAKÓW - lista

Postprzez Drunkmaster » wtorek, 6 października 2015, 07:30

virt104495 napisał(a):Który z sklepów w Krk ma największy asortyment i można w nim znaleźć fajne unikalne rzeczy ? ;o)


Mojehobby. Pomijając duży wybór, aktualizują stan magazynowy i wiadomo co jest na bieżąco. Z obrzeży Krakowa to jakieś 20 minut jazdy - kawałek za Wieliczkę
Agtom jest na strasznym zadupiu, asortyment taki jak w sklepie który jest w fazie rozwoju - trochę rzeczy mają, ale nie ma tego tyle co w MH czy Exito.
Phantom działa, mają trochę samolotów, kilkanaście czołgów na półkach - głównie academy/zvezda. Dużo literatury, wybór taki sobie.
Makieta na stradomiu - trochę modeli plastikowych, dużo airfixowych samolotów, sporo szpejów typu trawki, maty etc.
Exito, najlepiej wyposażony w mieście sklep, nie sugerowałbym się tylko stroną www, nie aktualizują starszych pozycji, często w sklepie nie ma tego co wisi na stronie, najlepiej wcześniej dzwonić i pytać o dostępność.
Jest jeszcze kilka mniejszych sklepików z plastikami i rc, zazwyczaj oferta mała, ale mają śmieci przydatne do dioram, typu balsa etc.
Avatar użytkownika
Drunkmaster
 
Posty: 269
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2014, 00:37

Re: KRAKÓW - lista

Postprzez Krystian Ciechowicz » wtorek, 6 października 2015, 23:14

To ja mam pytanie do Krakusów, tak nawiązuję do lat 2001 - 2002 był sklep misz-masz + modele. Królewska / Slowackiego
Drugi mniejszy sklepik, tu będę zmyślał bo nie pamiętam dokładnie, ulice Kochanowskiego, Karmelicka może Lenartowicza.
Tak sentymentalnie pytam.
Avatar użytkownika
Krystian Ciechowicz

BoB 2 miejsce
 
Posty: 1477
Dołączył(a): czwartek, 20 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Łódź

Re: KRAKÓW - lista

Postprzez Aero74 » czwartek, 8 października 2015, 18:59

virt104495 napisał(a):Który z sklepów w Krk ma największy asortyment i można w nim znaleźć fajne unikalne rzeczy ? ;o)


Bez dwu zdań Exito.
Jeśli chcesz pooddychać atmosferą modelarstwa w sklepie stacjonarnym nie ma żadnej sensownej konkurencji w Krakowie.
Mojehobby owszem świetny sklep ale w necie,a poza miastem tylko odbiór a nie typowy sklep stacjonarny. Nie pochodzisz po sklepie żeby coś ci wpadło w oko.
Avatar użytkownika
Aero74
 
Posty: 443
Dołączył(a): piątek, 9 marca 2012, 16:37
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do małopolskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości